Skocz do zawartości

Jak długo śpicie, w jakich godzinach ?


intruder2600

Rekomendowane odpowiedzi

Kawa jest ble powoduje wykorzystanie zapasu energii co tworzy deficyt energetyczny, kilka godzin po kawie wydajność spada 20%/30% bardziej niż bez kawy. Nieopłacalne - wystarczy odpowiednia ilość snu w godzinach do tego przeznaczonych i bez problemu można żyć bez kawy.

- - - -
StudioTypo3.com - tworzenie stron w oparciu o TYPO3, aplikacji mobilnych i programów desktopowych. Po ciężkiej pracy zapraszam do odwiedzenia gabinetu kosmetycznego znajdującego się w Rzeszowie na ul. Lwowskiej 6. Więcej informacji o ofercie gabinetu znajdziesz na stronie kamidabrowska.pl, polecam makijaż lub zabiegi na twarz - można się zrelaksować i trochę odmłodzić lub wymalować. Dla facetów też jest kilka zabiegów (depilacja) polecam baaardzo boli ;) ale czego się nie robi dla swojej kobiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Druga rzecz, to że łatwo przedawkować, a to już jest bardzo niebezpieczne. Trzeba się pilnować. Nie każdy potrafi.

To sie uśmiałem

:) :) :) :) ;):hahaha: :hahaha: :hahaha:

Wypić ponad 100 filiżanek na raz to nie lada sztuka .

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, śmiech to zdrowie :) Tylko nie zupełnie o to chodziło.

Nie chodzi o przedawkowanie jednorazowe tylko w okresie np 2 miesięcy.

Mechanizm jest prosty. Pijesz kawę - masz więcej energii, lepiej się czujesz.

No to pijesz coraz więcej, pilny projekt, wyjazd, itd.

Jak próbujesz pić mniej - źle się czujesz.

Więc pijesz bo pracować trzeba (jak pijesz nie boli głowa).

Jak przesadzisz to potem masz delirki i różne takie.

Na szczęście łatwiej odstawić kawę niż alkohol czy inne używki :)

Jestem w potrzebie - sprzedaje
cenne domeny regionalne za ułamek wartości
tylko do końca tyg. < link do ogłoszenia >

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kawy to nie lubię. :-) Wolę napoje energetyzujące typu Burn czy RedBull (preferuje te dwa z dużym skłanianiem się ku Burnowi, a z każdym kto napisze że nie ma różnicy między Burnem a takim noname za 50gr czy tam 1zł się nie zgodzę (testowałem większość dostępnych na naszym polskim rynku), jak się dobrze poszuka to i za 4,50zł się Burna znajdzie (ja kupowałem w hurtowni po 3,90zł) i nie będziemy mogli napisać "prawie jak Burn/RedBull").

Mimo wszystko nie pijam jednak takich napoi dużo gdyż można łatwo przedawkować (przy 10l dziennie (właśnie testowałem te różne napoje z polskiego rynku) mój organizm bardzo źle na to potem zareagował i nie mówię tylko o oczyszczeniu organizmu ale o bardzo złym poczuciu i braku koncentracji przez pewien okres czasu). :-)

Pozdrawiam.

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja piję taniego tigera.

ale i tak po nim zasypiam :D

Incognito - to tak, tam o pozycjonowaniu, ale nie Ciii, bo się wyda. Nie mów nikomu...

Przyszłość seo - wszyscy mówią to i ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności