Skocz do zawartości

Jak długo śpicie, w jakich godzinach ?


intruder2600

Rekomendowane odpowiedzi

5,5 h, później chcę przestawić się na 4h.

Szkoda życia na spanie. Kwestia dogadania się ze swoim organizmem, ile śpisz.

Zmniejszajcie dawki i zobaczcie jak reaguje organizm.

Kilkanaście godzin? O matko. Kładźcie się, aby nabrać energii i siły, a nie aby spać. Czasami spałem za długo i aż mnie głowa bolała, więc takie spanie "ile popadnie" nie jest najlepsze.

Case study jak pozyskać więcej leadów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Kurcze to wy się wysypiacie.

Ja to mam tak rozregulowane wspanie że nawet hipnofizykobioterapeuta mi nie pomoże.

Jestem wiecznie niewyspany.

Jak jestem zmęczony i mnie bierze sen to sobie przysypiam na lapciaku, albo na parapecie. I nie ma mowy żebym nie przysnął. Czasami czekam na telefon i bach... 15min do telefonu to sobie kimne... ale jak tela mam na wibre to przesypiam.

Jak nie jestem zmęczony i sobie zaplanuje żeby sie przespać to ni pierona nie mogę usnąć. :P

Jak jest wolny dzień to pies zaszczeka i się obudzę.

A jak mam iść do roboty to mogą dzwonić, pisać krzyczeć a ja tylko na chwilę odzyskuje przytomność żeby powiedzieć że zaraz będe i dalej śpie bo po prostu to zbyt silne.

No cóż różnie chodzę spać. Generalnie lubię noc bo jest cicho ale czas szybko leci. ;)

Tak jakby wszystko policzyć to śpie z 3h/dobę z czego ok. 1 h w łóżku.

No ale cóż nie mam czasu żeby czekać leżąc w łóżku aż mi się zachce spać, więc jak już mi się zachce to kmie na miejscu.

P.S.

Kawa to shit... nie działa namnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh... a ja myślałem, ze ze mną coś nie tak ;)

Podziwiam Michała (admina) - naprawdę nie wiem, jak Ty się regenerujesz w ciągu 3-4 godzin snu :P

Po każdej bibce do 4 rano Michał budził nas o 8, bo mu się już nudzi tak siedzieć od godziny, kiedy wszyscy dookoła śpią :P

Ps. odhaczony - idę spać :(

Adam, bez przesady, ja jak każdy normalny człowiek niekiedy muszę odespać te bibki, zwykle 5 lub niekiedy 6 godzin jednej nocy i znowu cały tydzień mogę normalnie funkcjonować. :)

3-4 kawy dziennie, wieczorem jakieś piwko i to wszystko z wspomagaczy u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności