Skocz do zawartości

Dlaczego nie odpowiadasz na pytania nt. SEO na PiO?


Kaviorek

Dlaczego nie odpowiadasz na pytania dot. SEO na PiO?  

138 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Dlaczego nie odpowiadasz na pytania dot. SEO na PiO?

    • Bo już odpowiedź na dane pytanie była, niech sobie zainteresowany poszuka!
      25
    • Bo zarobiony jestem, czasu nie mam.
      7
    • Bo nie znam odpowiedzi na pytanie. Jak znam od zawsze odpisuję.
      19
    • Bo ja tu tylko czytam i już! Nigdy nigdzie nie odpisuję!
      2
    • Bo to od konkurencji się roi, mam sobie w stopę strzelać?
      6
    • Bo pytający i tak nie zrozumie, będą kolejne pytania o wyjaśnienie tego co napisałem, a mi się nie chce produkować.
      6
    • Bo moja odpowiedź i tak nie będzie wykorzystana, zaraz pojawi się 10 innych błędnych opinii, które zaleją moją prawidłową.
      7
    • Bo nic z tego nie będę miał. Organizacją charytatywną nie jestem.
      1
    • Bo jestem taki wielki, że na błahe pytania nie odpowiadam.
      5
    • Bo pytający to pewnie jakiś pokemon.
      2
    • Bo już się tutaj naodpowiadałem, teraz nie chce mi się.
      4
    • Bo z nieznajomymi nie rozmawiam :p tj. biorę udział tylko w dyskusjach pisanych przez znajomych.
      2
    • 0


Rekomendowane odpowiedzi

drazni mnie coraz wieksza ilosc zarejestrowanych osob ktore setki razy zadaje to samo glupie pytanie i nie racza nawet dobrze poszukac.

sposob ich dzialania: google: pozycjonowanie -> PiO -> Rejestracja -> Nowy post: debilne pytanie -> Nasza odpowiedz: Poszukaj bo bylo -> Jego odpowiedz z wielkim ryjem ze my jestesmy po to aby mu pomoc...

dlatego coraz mniej udzielam sie w pozycjonerskich podforach, chyba ze cos nowego i waznego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo moja odpowiedź i tak nie będzie wykorzystana, zaraz pojawi się 10 innych błędnych opinii, które zaleją moją prawidłową

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nie odpowiadam na pytania, bo zaraz ktoś stwierdzi że wie lepiej i napisze debilnego posta typu:

Colin Ty w ogóle masz pojęcie o pozycjonowaniu? Czy tylko poczytałeś kilka książek i myślisz że już jesteś wielki? Wszystko co piszesz to wielkie brednie i aż się dziwię co to za pierdoły...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie odpisuję głównie z powodu nr 1, choc zaznaczyłbym kilka odpowiedzi.

Wychodzę z założenia, że jeśli ktoś nie znajduje odpowiedzi we wcześniejszych wątkach to po prostu nie zależy mu na danej informacji na tyle żeby mu odpisać lub jest tak mało "sprytny", że skoro czegoś nie potrafił znależć to i tak nie wykorzysta informacji, którą mu sie poda. Tak czy siak szkoda czasu.

Na zapytania, których wcześniej sam nie widziałem staram sie odpowiadać o ile znam odpowiedź.

BTW, sądze, że krytykanctwo (sam nie jestem święty, ale staram się nie nadużywać dobrego smaku) jest głównym czynnikiem degenerującym forum. Odstrasza nowych userów, i skutecznie zapobiega wymianie myśli pomiędzy bardziej doświadczonymi użytkownikami. Często równiez nieprzemyslane i nie do końca "fachowe" posty mają dużą wartość i inspirują innych.

Proponuję, zeby zamiast karać ostrzeżeniami za brak NIPu w postach z działu "Ogłoszenia i zlecenia" dawać kary za niekonstruktywną i często niemiłą kryrtykę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności