Skocz do zawartości

Sprawdzanie pisowni w Firefox


Maximus Marius

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się co to jest że czasami działa sprawdzenie pisowni a czasmi nie w firefox.

Szczególnie dotyczy to PiO. Piszę ten post ale nie zaznacza czewoną kropkowaną kreską mi błędów (nawet dla prowokacji napisalem błedów przez u)

Otwieram sobie w drugiej zakładce jakąś inną stronę z polami edycyjnymi np. osCommerce i tam mi bez problemu zaznacza byki.

Można jakoś wymusić sprawdzenie tekstu ? Jakiś klawisz ? Czy też może coś PiO sie zmieniło ? Bo odnoszę wrażenie ze zawszę okno edycyjne miałem mniejsze a teraz to ma 880x650 pikseli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic się nie zmieniło, mi podkreśla przez cały czas.

przychodzi mi do głowy że masz może locale ustawione inaczej, jak wchodzisz na PiO. sam nie sprawdzałem czy to działa, dawniej miałem zmianę języka i lokalizacji na pasku to różne dziwne rzeczy wychodziły czasami.

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności