Skocz do zawartości

Poszukuje wynajac pokoik ;]


bumfank

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, sprawa powazna.

Moj administrator sk******n jakich malo robi szeroko zakrajona skale wywalania lokatorow z mieszkan. Na 16 rodzin ktore bylo zostalo 5.

Trzymalem sie w tej wojnie twardo i nie mial mnie jak wywalic bo sie hardo bronilem , ale w koncu mu sie to udalo. W sumie gdybym oddal sprawe do sadu wygralbym ja w przed biegach ale wiem ze wtedy ten sk******n by mnie loil ile sie da.

Dlatego rozpoczalem szeroko zakrojona akcje szukania mieszkania dla bumfanka w POZNANIU, wiec jesli ktorys z was moi kochani mieszka w tym pieknym miescie jakim jest Poznan i ma wolny pokoj u siebie lub zna kogos kto ma wolny pokoj i chcialby wynajac nie palacemu zaocznemu a co najwazniejsze pracujacemu studentowi informatyki, to tej osobie gwarantuje 7 dziewic w niebie i wypozycjonowanie nicka z PiO tej osoby pod haslo: "Wspanialy dobraczynca ratujacy biedne duszyczki przez zaglada"

Odzywajta sie z propozycjami tutaj lub na gg: 1329600

Inaczej bede z kioskow na dworcach do was pisal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie zawsze wybawieniem byly rybaki. tam zawsze sa wolne pokoje :D naprzeciwko zabki jest brama a tam bodajze pd 7 wlasciciel. mozesz uderzyc. mieszkalem tam pare latek i bylo spoko i co najwazniejsze tanio, tyle ze bralem cala chate. zreszta sam mozesz luknac ;)

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mlody jestem, 20 lat mam nikt mi nie da kredytu ;/ to nie takie easy.

Ja jestem od Ciebie o rok starszy i właśnie kupuje mieszkanie w kredycie, banki hipotecznych udzielają nawet od 18 roku życia o ile masz stałe źródło dochodów i oczywiście zdolność kredytową. Ja na to patrzę tak, że wynajmując mieszkanie co miesiąc tracę bezpowrotnie jakąś kasę a wszystko co zrobię w mieszkaniu zostawiam właścicielowi. Kupując własne M płacisz już za swoje a przy rosnących cenach może się okazać, że jeszcze na tym zarobisz. Mój kolega wyrwał fajną kawalerkę za 140k zł 2 lata temu w Szczecinie, rata niecałe 600zł a tyle płaciłby za wynajem. Teraz ta jego kawalerka jest warta jakieś 200k, więc teoretycznie jest o 60k do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brad: dokladnie w ten sam sposob mysle jak ty ze bez sensu to jest placic jakiemus wlascicielowi za wynajem. i mam pomysl kupna mieszkania w przeciagu 2 lat. ale nie kawalerke ale juz jakies 3 pokojowe. kupilbym to ze swoja dziewczyna z ktora prawie wiem ze zwiaze sie na stale. ale musze miec lepsza zdolnosc kredytowa ( bo jak narazie mam przepracowane kilka miesiecy ) i ona musi miec tez, wtedy nie bedzie zadnych problemow z dostaniem kredytu ( jej brat jest doradca finansowym i nam zalatwi )...ale czas czas..dlatego teraz musze wynajac jakis pokoik i zbierac swoja zdolnosc kredytowa ;-)

dzieki za pomoc panowie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dostać kredyt to najpierw załatw sobie wojsko bo w innym wypadku będziesz musiał spory % kwoty wpłacić. Banki wiedzą jaka jest sytuacja w WP dlatego nie dają kredytów studentom zarabiającym nawet to 6k netto bo w każdej chwili mogą zostać wcieleni to armii.

Powodzenia :)

- - - -
StudioTypo3.com - tworzenie stron w oparciu o TYPO3, aplikacji mobilnych i programów desktopowych. Po ciężkiej pracy zapraszam do odwiedzenia gabinetu kosmetycznego znajdującego się w Rzeszowie na ul. Lwowskiej 6. Więcej informacji o ofercie gabinetu znajdziesz na stronie kamidabrowska.pl, polecam makijaż lub zabiegi na twarz - można się zrelaksować i trochę odmłodzić lub wymalować. Dla facetów też jest kilka zabiegów (depilacja) polecam baaardzo boli ;) ale czego się nie robi dla swojej kobiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i mam pomysl kupna mieszkania w przeciagu 2 lat.
Wg. analityków mieszkania w 2008 roku mają zdrożeć o 14%, przy cenie 400k jest to 56k, natomiast za 2 lata wiele osób ma wrócić zaa granicy co spowoduje gwałtowny wzrost cen. To są tylko gdybania, jak będzie to zobaczymy, ale nie chciałbym [no w sumie chciałbym bo swoje będę mógł sprzedać drożej :D], żebyś za 2 lata za to samo mieszkanie nie musiał zapłacić 100k więcej.
ale nie kawalerke ale juz jakies 3 pokojowe

Też kupuje 3 pokojowe bo na takie ma być zapotrzebowanie za kilka lat i powinno się dobrze sprzedać :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brad: tylko ze mowie, chcialbym teraz ale nie mam jeszcze odpowiedniej zdolnosci kredytowej i kurde tu jest problem bo te drozejace mieszkania stresuja mnie troche;/ ;/ we will see....moze za te pare lat bede zarabiac tyle ze nie bede sie przejmowac a szef mi trabi ze za dwa lata mam zarabiac wiecej niz on jesli dalej bede pracowac jak pracuje ;]

dreamstudio: wojsko wojsko wojsko, to jest problem...ale naszczescie mam A z pragrafami ze wzgledu na alergie wiec jakby chcieli mnie hapnac robie odwolanie i kolejne badania wtedy do lekarza wypisuje mi zaswiadczenie ze na widok trawy dostaje ataku serca i bedzie si ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce Cię stresować ale mam kumpla zawodowego wojskowego i z tego co mówi to do wojska wcielają nawet osoby z lekkimi schorzeniami psychicznymi :). Ja mam B12 trzeci raz i nie chcą mi dać 'D' a bardzo się staram... ;/

- - - -
StudioTypo3.com - tworzenie stron w oparciu o TYPO3, aplikacji mobilnych i programów desktopowych. Po ciężkiej pracy zapraszam do odwiedzenia gabinetu kosmetycznego znajdującego się w Rzeszowie na ul. Lwowskiej 6. Więcej informacji o ofercie gabinetu znajdziesz na stronie kamidabrowska.pl, polecam makijaż lub zabiegi na twarz - można się zrelaksować i trochę odmłodzić lub wymalować. Dla facetów też jest kilka zabiegów (depilacja) polecam baaardzo boli ;) ale czego się nie robi dla swojej kobiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem A i nic. dostalem a12 na poczatku i wezwali mnie po studiach. powiedzialem ze jade sie ksztalcic do anglii i spoko. mam 28 lat wiec wojsko mi juz chyba nie grozi...

a co do mieszkan to w sumie kupuje mieszkanie w uk i tutaj z tego co czytam jest tendencja spadkowa. analitycy przewiduja ok 2-4% spadek cen. w sumie trzeba by sie zorientowac w cenach w pl bo skoro jest tendencja wzrostowa to warto zainwestowac...

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności