Skocz do zawartości

Kolejny spamer poszedl siedziec ;]


bumfank

Rekomendowane odpowiedzi

https://wirtualnemedia.pl/article/2117516_P...ego_spamera.htm

kuuurde dostac tylko 2 lata za rozsylanie spamu hehehe :):D:D moglbym pojsc :unsure: przyznal sie do 40k dolarow miesiecznie :) ale pewno 2x tyle zarabial na tym ;] ;] ;] tez bym tak chcial hehehe...

zdenerwowal mnie tylko sposob wirtualnychmediow ze opisali to jakby nie wiadomo jak wielkie i tajemnicze operacje oni wykonywali. zmienianie naglowkow wiadomosci przez 40 serwerow łął. pozniej traktuje sie spamerow jako hackerow lool

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zginoł za spam.... jak zarabiasz 2 melony i widzisz, że to max maxów to szukasz dodatkowego źródła dochodu, mniej legalnego :)

- - - -
StudioTypo3.com - tworzenie stron w oparciu o TYPO3, aplikacji mobilnych i programów desktopowych. Po ciężkiej pracy zapraszam do odwiedzenia gabinetu kosmetycznego znajdującego się w Rzeszowie na ul. Lwowskiej 6. Więcej informacji o ofercie gabinetu znajdziesz na stronie kamidabrowska.pl, polecam makijaż lub zabiegi na twarz - można się zrelaksować i trochę odmłodzić lub wymalować. Dla facetów też jest kilka zabiegów (depilacja) polecam baaardzo boli ;) ale czego się nie robi dla swojej kobiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki to syf jak mozna taka kaske zgarnac nie wychodzac nawet z domu hehehe :D taka reklama powinna byc ;] "Chalupnictwo - tysiace dolarow bez wychodzenia z domow" ;] ;]

przeciez jest masa ogoszen tego typu, kiedys widzialem na gumtree ogloszenie praca w domu, wysylanie maili ;) ciekawe o co chodzilo ;)

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarabiając $150 000 na spamie trzeba bardzo dużo poświęcać czasu na pisanie (zlecanie) nowych softów szukanie serwerów itp. to jest praca 24h na dzień aby zarobić taką kasę na np: sprzedaży narkotyków wystarczy kupić taniej za $500 000 i sprzedać drożej. Dlatego mając 2mln brudnych pieniążków leci się na większy brudny interes bo 2 to już za mało :D .

- - - -
StudioTypo3.com - tworzenie stron w oparciu o TYPO3, aplikacji mobilnych i programów desktopowych. Po ciężkiej pracy zapraszam do odwiedzenia gabinetu kosmetycznego znajdującego się w Rzeszowie na ul. Lwowskiej 6. Więcej informacji o ofercie gabinetu znajdziesz na stronie kamidabrowska.pl, polecam makijaż lub zabiegi na twarz - można się zrelaksować i trochę odmłodzić lub wymalować. Dla facetów też jest kilka zabiegów (depilacja) polecam baaardzo boli ;) ale czego się nie robi dla swojej kobiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce ktoś do niego dołączyć?

Zapraszam - https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=43003 :)

Na szczęście po mojej interwencji, choć mam nadzieję, że nie tylko, strona przedmiotu została usunięta z allegro. A wśród licytujących było kilka znanych mi z tego forum nicków :) I to uchodzących raczej za inteligentne i poważne osoby.

Wejdź i nakarm głodne dziecko.

baner4.gif

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce ktoś do niego dołączyć?

Zapraszam - https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=43003 ;)

Na szczęście po mojej interwencji, choć mam nadzieję, że nie tylko, strona przedmiotu została usunięta z allegro. A wśród licytujących było kilka znanych mi z tego forum nicków ;) I to uchodzących raczej za inteligentne i poważne osoby.

12 osób kupiło, wiele z tego forum ;-)

Dzięki za interwencję, bo w sumie na aukcji chciałem sprzedać tylko 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności