Skocz do zawartości

Miniaturka


etk-trading

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni koledzy, oświećcie mnie prosze bo ostatnie włosy z głowy zaraz wyrzarpię.

Mam pewna domene pod ktora chodzi sklep, jakis czas temu zmieniałem hosting, zmiana trwała dobe.

Efekt końcowy pozytywny, wszystko działa jak należy ale mineło już trochę czasu i pewna pamiątka po tym procesie pozostała...

Jak dodaje sklep do jakiegokolwiek katalogu który generuje miniaturki, moja miniaturka to nie jest miniaturka mojego sklepu tylko miniaturka ekranu kontrolnego hostingu nazwa.pl z informacją że "pod tym adresem nie ma jeszcze strony www..."

Strasznie mnie to wnerwia bo nic z tym nie moge zrobić, poradźcie coś proszę.

Poszukujesz prezentu dla swojej kobiety ?

Jednym z lepszych jest bielizna oferowana przez nasz sklep ,szeroka gama rozmiarów, najniższe koszty wysyłki, najszybsza dostawa i opcja "prezent"

Dobry katalog z mocnymi linkami.

Jak blog to tylko e-nacja.pl blog e-uzależnionych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że zmieniłeś hosting nie powiino mieć znaczenia. Nie masz czasami domeny w spadku po kimś? Katalogi biorą z reguły miniaturki z serwisów takich jak np. alexa (mam rację katologowicze czy nie? ). I widać pod Twoją domeną nie było kiedyś nic. Te katalogi które co jakiś czas odświeżają miniaturki powinny za ... hm, .. jakiś czas łyknąc dobry ekranik pod warunkiem, że serwis hostujący go łyknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że zmieniłeś hosting nie powiino mieć znaczenia. Nie masz czasami domeny w spadku po kimś? Katalogi biorą z reguły miniaturki z serwisów takich jak np. alexa (mam rację katologowicze czy nie? ). I widać pod Twoją domeną nie było kiedyś nic. Te katalogi które co jakiś czas odświeżają miniaturki powinny za ... hm, .. jakiś czas łyknąc dobry ekranik pod warunkiem, że serwis hostujący go łyknie.

Domene mam od samego poczatku, ona caly czas miala podczepiony dzialajacy sklep, a zmiana hostingu trwala "chwile" mimo tego jakies narzedzie chwycilo ten ekranik i nie puszcza. (:

Czekam tak juz 2 tygodnie i nic, nadal zasysa ten ekran kontrolny.

Wiem ze zmiana hostingu jako taka nie ma na to wplywu, chodzilo mi o to ze serwis przez jakis czas byl nie aktywny bo migrowalem domene i przez parenascie godzin byl nie osiagalny dopoki sie na nowo nie rozpropagowala i wtedy "to cosik" lyknelo ekran kontrolny i nie chce puscic (((:

Poszukujesz prezentu dla swojej kobiety ?

Jednym z lepszych jest bielizna oferowana przez nasz sklep ,szeroka gama rozmiarów, najniższe koszty wysyłki, najszybsza dostawa i opcja "prezent"

Dobry katalog z mocnymi linkami.

Jak blog to tylko e-nacja.pl blog e-uzależnionych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz niefart :). Jak pisałem, te katalogi które updejtują miniaturki się poprawią, ale te które nie to nie. Pytanie, ile jest katalogów, które updejtują? Może lepiej poczekać z dodawanie. A tak w ogóle, dodawanie do katalogów jest mało na topie diz dejs :)

Wiesz, top topem ale dzieki dodawaniu do katalogow przy ostatnim updacie otryzmalem PR4 na jednej witrynie a na pozostalych PR2 i kilkanascie tysiecy linkow w Yahoo, wiec to cos jednak nadal daje i wydaje mi sie ze bedzie dawalo, trzeba tylko dodawac z glowa, dbac o w miare unikalne anchory i tresci.

Co do updateu to ja nie mowi o wpisach juz raz dodanych, pal je licho, problem wystepuje w dodawanych dzis kiedy sklep dziala ...

To jest ćwiek.

Wchodze do katalogu ,dodaje sklep a tu miniaturka z ekranu kontrolnego nazwa.pl

Poszukujesz prezentu dla swojej kobiety ?

Jednym z lepszych jest bielizna oferowana przez nasz sklep ,szeroka gama rozmiarów, najniższe koszty wysyłki, najszybsza dostawa i opcja "prezent"

Dobry katalog z mocnymi linkami.

Jak blog to tylko e-nacja.pl blog e-uzależnionych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności