Skocz do zawartości

Pozycjonowanie - to takie proste


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedziałem w innym wątku:

Ze mamy takie powiedzenie - ze pozycjonerów jest 1000 a Pozycjonerów jest 20.

Żeby wypozcjonowac stronę wystarczy wziąśc jaki kolwiek system wymiany linków przywalić frazami i patrzeć co się dzieje (a dzieje się rożnie raz dobrze raz bardzo żle) ale czy aby na pewno to wystarczy i czy tak się pozycjonuje ?

Jaka jest różnica pomiędzy wspomnianym 1000 a 20 ?

Taka ze 1000 pozycjonetów weźmie fraze "wypas owiec w bieszczadach" a tylko 20 weźmie fraze "aparaty cyfrowe"

PS.

Pozycjonowanie - nie takie proste.

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy PIO jest rozwojową wersją ?

a czy ja gdzieś napisałem PIO :) (choc uwazam że i ono się rozwija - widocznie ty masz inne zdanie na temat PIO) bo ja mam swoją szookowirówke. Czasy robienia kontentu na PIO :) zakonczylem :P pisze tam gdzie wiem ze nie moze mi nikt edytowac.

Tutaj od czasu do czasu krotkie notki wstawie jak napisze reszte opowiadan szookowirowki :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ze 1000 pozycjonetów weźmie fraze "wypas owiec w bieszczadach" a tylko 20 weźmie fraze "aparaty cyfrowe"

To kwestia głównie budżetu. Mając 3x więcej kasy niż konkurencja da się ją przeskoczyć samymi katalogami, preclami i systemami wymiany linków. Optymalne to nie będzie ale wiedząc ile niektórzy gotowi są płacić za pozycjonowanie (na ile dać się naciągnąć..) to pewnie nie rzadko się zdarza.

Jestem w potrzebie - sprzedaje
cenne domeny regionalne za ułamek wartości
tylko do końca tyg. < link do ogłoszenia >

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijam to że systemami bombarduje się zaplecze, ale dajecie na główne strony pozycjonowane też punkty z systemów bo ja osobiście na razie z małą nie ufnością podchodzę do tego (chyba na jednej jakiejś mojej stronie sobie przetestuję e-weblinkiem na jedną frazę kiedy polecę do piachu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roznica zalezy od posiadanego zapelcza

nie zawsze duzo znaczy ze dobrze

prawda Xann?

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zawsze duzo znaczy ze dobrze prawda Xann?

Zdaję sobie sprawę ale nie wiem ile to dużo zobaczę kiedy przecholuję

P.S normalnie daję kilka fraz a teraz dam jedną ale na domenę która była już pozycjonowana - zaczynam od 10k i będę leciał po 10k co tydzień w górę strona w top 10, strona nie była punktowana jeszcze

Xann masz jakieś porady co do testu mojego może ilości punktów nie takie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności