Skocz do zawartości

Nagłośnienie całego mieszkania


Brad

Rekomendowane odpowiedzi

Czy istnieją jakieś rozwiązania, które pozwolą nagłośnić całe mieszkanie? Czyli puszczam muzykę i gra we wszystkich pomieszczeniach, łącznie z łazienką :), oczywiście przyda się możliwość zaprogramowania pomieszczeń wyciszonych. Zainteresowałem się technologią "inteligentny dom", ale nie znalazłem nic dotyczącego nagłośnienia. Może ktoś z Was ma coś podobnego lub wie więcej na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałyby mi się linki do konkretnych rozwiązań najlepiej z cennikiem.

jest np. serwer muzyki nadający w wifi + stacje klienckie bezprzewodowe + bezprzewodowe głośniki

Takie coś by stykło o ile można to podłączyć do kina domowego, możesz dać mi namiary na jakiś sklep?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fikas bzdury gadasz... ja kiedyś sobie zrobiłem, że głośniki kolo łóżka były głośniejsze niż pozostałe i był wypas bo jak w nocy oglądałem film to rodzina nie musiała z mojego powodu cierpieć :)...

Ja teraz chce połączyć biuro z domem (ok 80 metrów w linii prostej, po ścianie), ale chyba bezprzewodowo się nie na taka odległość + grube ściany.

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest to zbędne, wystarczy ze puszczę u siebie w salonie muzyke i w całym domu słychac ;-)
Nie chcę zrażać do siebie sąsiadów, poza tym jak pracuje lubię słuchać cichą muzykę jakby w tle.
https://www.consumer.philips.com/consumer/p...czna+WAS7500-12

cos takiego wink.gif tylko że to jest znalezione na szybkości - bardziej konkretne rozwiązania widziałem w gazetce promocyjnej jakiejś firm

Podobno jakość dźwięku nie powala, plus że tanie rozwiązanie, ale czy można podłączyć to do kina domowego? po prostu chcę puścić sobie np. vive i słuchać muzy w całym mieszkaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.bose.com/controller?event=VIEW_...atures.jsp#tabs

Nie wiem czy w Polsce jest to do kupienia, ale miałem okazję posłuchać tego na żywo i zrobiło na mnie jak najlepsze wrażenie :)

Cena taka sobie, ale za to dolar jest tani ;)

Spis stron

Loga, dzwonki - nakarm komóreczkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności