Skocz do zawartości

co na to google?


Lok

Rekomendowane odpowiedzi

a czemu to jest bez sensu i niby zły pomysł? Jeśli klient płaci dobrze to mozesz mu nawet 10 stron wypozycjonować.

Jeśli mam takich klientów, to staram sie pozycjonować najwyzej stronę ,,matkę" pod domeną z nazwą firmy, a reszte pod domenami nie kojarzącymi się nazwą firmy (uczciwa konkurencja i takie tam).

Reszta okupuje top10, robi też dobrze jako zaplecze dla strony ,,matki".

Wiele branż już tak robi, zobacz chociażby fraz ,,pozycjonowanie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

branza nieruchomosci

Czy dobrze rozumiem w takim razie, że ta sama będzie jedynie firma i baza ogłoszeń nieruchomości ale np. na jednej będą wszystkie ogłoszenia, a na drugiej tylko część z nich? Jeśli tak to wszystko jest OK i nie wiem czemu pytasz o filtry czy bana, a po drugie nie wiem czemu zabierasz się za tak konkurencyjną tematykę nie wiedząc zbyt wiele o tych pojęciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lok, w pierwszym poście napisałeś: "strony oczywiscie beda mialy inny content"

A teraz mówisz o dwóch podobnych stronach, podobnych czym? Jeśli treścią, tj. będą miały wszystko to samo to możesz mieć problem, jeśli treść będzie tu i tu inna, a podobne np. tylko nazwa firmy to wszystko będzie ok.

Ay, caramba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje, że on sam nie wie jak te 2 strony będą wyglądać ;-) Lok, poczytaj na tym forum podstawy o filtrach, banach i duplicate content, zastanów się co to mają być za strony, bo jak widzisz, nikt nie wie o co Co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności