Skocz do zawartości

subdomena i przekierowanie


banalny

Rekomendowane odpowiedzi

ok tydzien temu po raz pierwszy zrobilem przekierowanie 301 z www.domena1.pl na www.domena2.pl . W związku z tym mam pytanie. Czy domena2 samoistnie pojawi się w wynikach wyszukiwania ? Czy też trzeba ją linkować ? Dodam że do domeny1 prowadzi sporo wartościowych linków (bez przesady) i ma pr2.

P.S

Jakiś czas temu znajomy założył 5 stronek na jednej domenie (5 subdomen). W celu zaindeksowania wszystkie katalogował do tych samych 10 katalogow (oszczednosc czasu). Frazy są dość mało oblegane. Na poczatku na kazda fraze były wyniki 30-100 , a teraz na wszystkie frazy i wszystkie(!) strony poniżej 500 a nawet 800-1000. Rozumiem że na początku pozycje strasznie skaczą i wydaje się to normalne...ale poleciało wszystkie 5 stron w dokładnie tym samym czasie ( błąd statystyczny 4-5 h ) Czy trzeba dalej spokojnie linkować i czy :

1) Katalogowanie subdomen na jednej domenie do tych samych katalogów może być dla google podejrzane ?

2) Czy wogule polecacie robić storny na subdomenach (wartościowe)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subdomeny są traktowane jako całkiem osobne strony. Więc można je spokojnie linkować z tych samych katalogów. Trzbea tylko robić to z umiarem i z głową żeby nie wpaść w filtr. No i zalecana jest cierpliwość bo takie skoki dla nowych domen się zdarzają. Dlatego ja zaczynam sprawdzać pozycję dopiero po ok 2 tygodniach od wrzucienia strony - po co się wcześniej denerwować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cierpliwości.

ja bym zalinkował tą z 301. przynajmniej tak żeby do indeksu z linka weszła, a nie z przekierowania. jakoś tak mi się wydaje bezpieczniej. zawsze tak robiłem :unsure:

Incognito - to tak, tam o pozycjonowaniu, ale nie Ciii, bo się wyda. Nie mów nikomu...

Przyszłość seo - wszyscy mówią to i ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności