Skocz do zawartości

Wymiana linków z konkurencją


osablood

Rekomendowane odpowiedzi

to sporo, zależy ile linków chcesz wymienić. żeby Ci nie zaszkodziło :unsure:

ale to dobry pomysł, bo google patrzy na tematykę strony, a im bliższa tym lepiej.

było już chyba o tym :jezyk1:

Incognito - to tak, tam o pozycjonowaniu, ale nie Ciii, bo się wyda. Nie mów nikomu...

Przyszłość seo - wszyscy mówią to i ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrym pomysłem jest wymiana kilku linków z konkurencją niebezpośrednią. Np taką, która pozycjonuje się pod frazę lokalną z miastem innym niż nasze. Nie są to też linki kompletnie bezwartościowe dla użytkowników.

Jestem w potrzebie - sprzedaje
cenne domeny regionalne za ułamek wartości
tylko do końca tyg. < link do ogłoszenia >

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linkuj na chomiki, podobno wp to lubi bardzo ;D

a tak poważnie to... te strony konkurencyjne są wyżej od Ciebie czy niżej pod daną frazę. jeśli wyżej to bym ich nie umacniał, a jeśli niżej to możesz się tak wymienić myślę :D

Incognito - to tak, tam o pozycjonowaniu, ale nie Ciii, bo się wyda. Nie mów nikomu...

Przyszłość seo - wszyscy mówią to i ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli wyżej to bym ich nie umacniał

Jeśli wyżej to link od konkurencji mógłby pomóc. Poza tym, raz na wozie raz pod wozem. Często z konkurencją toczy się walka o kilka miejsc i raz jest się na gorszej, innym razem na lepszej pozycji. A link tematyczny w widocznym miejscu da również parę kliknięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli wyżej to bym ich nie umacniał
- uważam wręcz przeciwnie. Warto pozyskać linki od tych, co są wyżej od nas - im to dużo nie pomoże, a nam kilka linków od konkurencji z top10 może bardzo pomóc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej chodziło mi o konkretne słowo kluczowe. zrozumiałem to tak, że on np. umieszczą Twój link z anchorem chomiki, a ich link może mieć anchor np. gryzonie.

jeżeli pod frazą chomiki stoją wyżej od Ciebie, to taka wymiana będzie lepsza niż chomiki - chomiki mi się wydaje, czyż nie?

chyba trochę poplątałem :)

Incognito - to tak, tam o pozycjonowaniu, ale nie Ciii, bo się wyda. Nie mów nikomu...

Przyszłość seo - wszyscy mówią to i ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności