Skocz do zawartości

Kradzieże artów do precli


Salek1989

Rekomendowane odpowiedzi

Ręce człowiek załamuje jak widzi takie rzeczy. Nie ukrywam, że napisanie unikalnego arta to dla mnie duże wyzwanie. Ale po co kuźwa mam pisać unikalne arty jak zaraz je sobie ktoś podkradnie. Tak samo stało się z moim ostatnim artem, który napisałem :

https://preselek.pl/ofe-wroclaw/

No, ale oczywiście nie mogło to pozostać niezauważone zbyt długo, no i ktoś rozbudowuje sobie zaplecze nie bacząc na to, że mój wpis może polecieć za ten duplikat.

https://www.lastminute.wczasy24.org/ofe-wroclaw/

multikonto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że jest więcej, bo tam nie ma nic unikalnego poza skopiowanymi (bezprawnie oczywiście) artami. Komuś chyba pomyliła się definicja cytatu z kradzieżą i myśli, że tak krótkie teksty można przytaczać w całości. Wystarczy 1 mail do adminów serwera, o ile komuś chce się z tego robić aferę. Jeśli mam być szczera, gdybym miała zły dzień i znalazła tam coś swojego to mogłabym tak zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojojoj,

szczerze powiedziawszy nie rozumiem wcale takiego zachowania. całe szczęście że żadnego z moich tam nie ma. jakieś szczeniackie zachowanie i tyle.

intereweniujcie.

powodzenia :)

Incognito - to tak, tam o pozycjonowaniu, ale nie Ciii, bo się wyda. Nie mów nikomu...

Przyszłość seo - wszyscy mówią to i ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

intereweniujcie.
Jeśli da się, dlaczego nie.

Ale jeśli stoi anonymowe na zagranicznych serwerach - wtedy NIC nie robisz

Pozatym takie autoblogi są "normalnie" konkurencje myśląc globalne - po prostu są, jeśli nam to się podoba czy nie.

Nawet na samym wordpress.com są autoblogi kopiująć treści innych blogach na wordpress.com.

Po prostu trzeba swojego bloga mocniej linkować niż kopia jest linkowana.

Nie zaufaj G! Walcz i napraw sam :)!

PS: Mi to też wku..., jeśli widzę kopie moich oryginalnych wpisów większej niż oryginału - ale wiem, że po prostu za słabe linkowałem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności