Skocz do zawartości

Dlaczego systemy linków są takie wybiedzone


Maximus Marius

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam sie dlaczego wszystkie systemy linków mają tak prosty interfejs graficzny i proste mozliwości zarządzania?

Przy dodaniu większej ilości danych do systemu, czy to są strony czy słowa kluczowe pojawiają sie problemy z obsługą strony, a to trzeba przeleciec nie wiadomo ile stron albo strona jest tak długa że sie odświeża niemiłosiernie :)

Nie dało by sie tego jakoś poprawić udoskonalić ? Teraz jest tyle mozliwości.

Jakbym chciał dodać 500 wpisów do precli do systemu i do każdego po 10 róznych anchorów to bym sie pochlastał :)

Nikt nigdy nie pomyslał o udostępnieniu jakiegoś API do systemu ?

Zastanawiam się czy GUI systemu wymiany linków musi być stroną WWW ? Czy jakby to była aplikacja (exe / java które działa pod linux i windows) nie miała by wad jakie mają pozostałe systemy to ktoś by z tego korzystał ?

Myśle tu o rozwiązaniach podobnych do GOOGLOWYCH (jest program do zarządzania VIDEO, jest program do zarządzania Adwordsami itp.) wieksza wygoda, mozliwość pracy z większą ilościa danych itp. W sumie skoro aplikację mogę zawsze sciągnąć a hasło pamiętam to co mi za różnica :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maximus, mysle ze taki kierunek kiedys beda musialy obrac systemy wymiany. Nie liczylbym jeszcze na to w najblizszym czasie. Dodatkow i bajerów w systemie powinno byc multum. System powinien spelniac nie tylk role serwera randoms wg tam jakis zalożeń - bo to epoka kamienia łupanego w internecie. Dzisiejszy system to narzedzia seo, monitoringi pozycji, analizy keywordsow, sugerowanie keywordsow. Rzeczy wydaja sie banalne ale jak mocno przydatne. Oczywiscie zeby tak sie stalo ktos kto postawi system musi rozumiec potrzeby uzytkownikow nie tylko wlasne. Administrator dosc czesto w inny sposo zarzadza punktami niz sam uzytkownik i pewno to jest powodem takich a nie innych paneli. Uwazam ze panel jako aplikacja to podstawa, dzialajacy w offlinie a po ustawieniu sobie wszystkiego wysylajacy caly upgrade ustawien na serwer reklamowy, tak jakby wysylal nowy wzor kampanii reklamowej. DObre zarzadzanie linkami to podstawa i nie chodzi juz o ich same dodanie do systemu - choć i to kuleje, ale także ich dopasowanie, sugerowanie.

Moze kiedys i powstanie taki system co stanie sie panelem seo a nie tylko panelem dodawania linków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja od systemu oczekiwałbym jasnego i przejrzystego przydzielania linków na strony. Żeby każdy wiedział w co sie pakuje i czego może oczekiwać. Ostatnie przeboje z weblinkiem w stylu "punkty zwiększą swoją moc ale nikt nie ma pojęcia o ile" są śmieszne i tragiczne zarazem dla osoby pozycjonującej swoją stronę tym systemem.

Mam wrażenie, że obecne systemy są skomplikowane tylko po to żeby user nie wiedział ile mocy systemu wykorzystuje właściciel.

ps. Absolutnie nie mówię, ze takie systemy powinny być prowadzone charytatywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja oczekiwałbym podrózy w kosmos zanim wyciągne kopyta :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi brakuje w systemach jasnej informacji ile kosztuje link i ile mozna zdobyc punktow. bo jesli linkujpro przydzieli mi np 1000 punktow to koszt za ptk jest, powiedzmy 0.5 ptk a w linkme juz do powiedzmy 14ptk za link, moze i daja wiecej na starcie, ale jak ktos chce kupic punkty to np 10k linkujpro a 10k linkme stanowi ogromna roznice [cena niezadko ta sama]... rozpisalem sie... a chodzilo mi tylko o to ze calkowicie zgadzam sie z rozmowcami, szukanie swoich linkow na 15 podstronie, ciagle cofanie do tylu, itd, - panele sa beznadziejne w systemach....

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale nikt nie zabrania zrobienia naprawde dobrego systemu wymiany.

Pytania:

1. czy ktoś wyłoży na początek tak ze 200K bez gwarancji, że za dwa lata nie zmieni się algorytm ?

2. ilu znajdziecie chętnych , którzy bedą w stanie płacić takz 200-300 PLN/miesięcznie za dostęp do systemu ?

IMO 90% użyszkodników tego forum nie stać na zapłacenie 50PLN/miesiecznie za dostęp do systemu.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beerbant, przejrzystość części regulaminu dotyczącej wyświetlania linków linków (czy też punktów) nie jest niczym trudnym do zrobienia. Jeśli wiedziałbym czego się spodziewać po systemie i jak on działa na pewno bym go wybrał.

Nie mam nic przeciwko aby właściciel za to że zrobił dobry skrypt i prowadzi system pobierał x% mocy i sprzedawał innym, ale chciałbym wiedzieć co realnie za to dostanę (a nie ile niezdefiniowanych punktów zostanie mi przydzielone). Póki co nic takiego jeszcze nie powstało, ale gdyby sie pojawiło to na pewno bym spróbował. Myślę, że każdy chciałby miec mozliwośćmóc porównywac moc takiego systemu z mocą loinków w preclach, katalogach czy w swoim zapleczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

regulamin nic Ci nie da w temacie przejzystości systemu czy też jego sprawdzenia - do tego sa potrzebne funkcje dodatkowe systemu spełniające Twoje oczekiwania.

System zbliżony jest jest to LV - mam tam kilka kont unlimited i nie narzekam

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja liczę na weblinka mimo wszystko;) co prawda jeszcze strasznie kuleje ale ostatnie zmiany poszły w dobrym kierunku.

Fajnie by było mieć mega kombajn w jednym miejscu (ze sprawdzaniem i zapisywaniem pozycji, sajtów itp) za coś takiego pewnie ze stówkę czy dwie miesięcznie mógłbym dać. Ale bez tego się da żyć. Rozwala mnie natomiast to, że nie można się doprosić banalnych ułatwień. Weblink częściowo je wprowadził (podział na projekty, rozdzielenie punktów na projekty, masowe zmiany) ale wiele rzeczy

1) woła o pomstę do nieba

- max 200 linków na konto bez możliwości przelewania przelanych punktów między kontami

- brak hurtowego wrzucania linków

2) dałoby się prosto wprowadzić

- podbicie priorytetów zaznaczonych pozycji o +1, +2 itp

- edycja linków

itp.

A najlepsza paranoja polega na tym, że w płatnej płatnej wcale się to nie ma zmienić. Czyli docelowo np. będę musiał becalować 3x30 zł miesięcznie żeby z liczbą linków się wyrobić, do tego prosić dostawcę punktów o przelewy na 3 różne konta - bo mimo, że płacę to na jedno nie wolno ich wysłać i samemu podzielić.

dymna.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajdą zmiany w granicach rozsądku i w garnicach wytrzymałości systemu że tak powiem wolimy przyciąc system zeby chodził stabilnie aniżęli miał by się pojawiac napis "konserwacja systemu" . Byc może limity zostaną zwiekszone o 100% po nowym roku ,bedzie wprowadzone hurtowe wrzucanie linków, poprawiony panel zaążdzania przelewami ale nie będzie przelewania pkt po miedzy kontami, nie będzie edycji linków, prawdodobnie też bedzie monitorng fraz test wytrzymałości trwają.

Ale na wszystko trzeba czasu i pienędzy bo nie wypuścimy czegoś co jest nie przetesowane albo czegoś co zarżnie system w 3 mc bo wpadnie Fobi i wrzuci 20 tys linków.

Czytajcie ze zrozumieniem Beerbanta on naprawdę dobrze gada i wie co gada.

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewno ktos kiedys zrobi lepszy system. Coś czuje :) taka intuicja że gdzieś tam powstaje taki system który zapewne będzie myślał o takich rozwiązaniach. Napewno jak mi intuicja podpowiada będzie to system hybrydowy wzgledem linków stalych i rotacyjnych, jak i same linki nie beda sluzyly tylko pozycjonowaniu a takze reklamowaniu. Tak cos mi ta moja intuicja mowi :), że w nim nie bedzie takich obaw co do obciążenia, bo w każdym dotychczasowym problemem jest zaplecze serwerowe które tak naprawde dzisiaj jest tanie. I niech zaden z wlascicieli nie mowi ze do systemu dokłada, bo przeciez jest masa wymiernych korzyści. Za same info o pozycjonowanych anchorach warto postawic z 2 dedyki :), za możliwośc wsparcia sie na cudzym zapleczu jak sie dostanie bana, warto postawic trzeciego, za dysponowanie wolnymi punktami warto postawic 4 dedyka.

Mysle ze gdzies tam ktos napewno widzi takie mozliwosci i buduje system ktory nie bedzie tylko zamkniety do php.

W systemach obecnych brakuje jeszcze klientów w innych wersjach jezykowych - kazdy obecny klient to język php.

A powstawanie systemów mozna porownac do dystrybucji Linuxa, Mac OS i Windowsa.

Ja jestem windowsowy, ktos linuxowy - ale ani ja ani linuxowiec nie chcialby zapewne by byl tylko 1 system operacyjny bo wlasnie ze jest ich kilka to rosnie konkurencja i jakość. Tak samo z operatorami internetu.

Dlatego kazdy kolejny system zwiekszy konkurencyjnosc, systemy beda musialy zawalczyc i zdobywac zaufanie a nie je tracic badz nie szanowac zaufania. Wiec i w systemach konkurencja zrobi wiele dobrego. Pozatym na chwile obecna musi wystartowac system ktory moze konkurowac - czyli taki ktory robiony jest przez ludzi ktorzy maja pojecie o kodowaniu nie tylko w php, a do tego nie majacy bladego pojecia o konfiguracji dedyka.

Więć badzmy dobrej mysli :) wrozka mi mowila że nowych będzie przybywało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności