Skocz do zawartości

Dlaczego systemy linków są takie wybiedzone


Maximus Marius

Rekomendowane odpowiedzi

A jaki mają miec ? ile chcesz miec opcji przy dodaniu domeny do systemu ???
Niektorzy dodają rówież linki.

Miałem jeszcze coś napisać, ale szkoda już mi słów co chwile powtarzać i uświadamiać dla kogo powstał jeden z systemów.

Na razie nie ma jeszcze konkurecji w rotacyjnych systemach więc nie liczcie na poprawę :)

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj zdziwilbys sie jak wielu nie laczy seo z trafficiem :) - dla nich cool jest ze sa nr 1 ;) nie wazne czy haslo dochodowe.

na palcach bym policzyl osoby z SEO ktore analizuja ruch tak jak to sie robi w semie. Choc oczywiscie ta ilosc od roku wzrasta, choc nadal znam takich co nie analizuja na co sa top , wazne ze sa.

Dla porownania powiem ci Wolfik że w PL w seo są same korporacje :), seo jest mega dochodowe. Tylko nie wiem dlaczego w SEO nie znam firmy która moglaby sie porownac do pierszej dziesiatki firm zajmujacych się semem. Wszysscy pisza ze sa trendy i cool mega korporacje, zlecen ponizej 5 k nie lykaja maja 300 klientów - tylko cosik kurde im sie obcasy zdzieraja od chodzenia z buta do klientów.

O ile SEO jest dochodowe - to fakt, to chcialbym ;) poznac firme SEO ktora robi obroty rowwne najgorszeszego z top 10 zajmujacych sie SEM.

Wynikim tego jest wlasnie fakt, ze masa ludzi postrzega seo z pkt widzenia systemów wymiany. Sa ludzie od seo i firmy ktore na tym zarabiaja - ale zapewne nie sa to firmy ktore wykonuja SEO pod zlecenie.

A jak sa takie to chetnie poznam jakas mega korporacje SEO ktora moglaby sie zrownac z firma SEM.

Jednak ze smutkiem stwierdzam - mrzonki.

Polowa ludzi postrzeha wlascicieli systemow jak mega wymiataczy ;) bijacych kapuste w milionach - a to jeden wielki blad. Seo to tylko usluga i albo sie ja robi dla kogos duzego albo klepie sie detalistow po 300 zl ktorych obsluga kosztuje mase czasu nie mowiac juz o edukacji.

Dlatego Wolfik moge smialo powiedziec wiekszosc pozycjonuje i niema pojecia po co, a wiedze o marketingu zaczerpneli przez przypadek. Wiem to smutne ale to fakt. Zeby powstala korporacja SEO musi miec nie tylko ludzi znajacych sie na SEO, ale takze na sprzedazy, e-commerce itp itd. - ja takich nie znam - by jedna osoba miala o tym pojecie w wiekszosci sa to osoby zajmujace sie seo przez przypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzizas tyle musze przeczytac w odpowiedzi na jedno zdanie :)

smialo moge powiedziec - nie wazne sa obroty tylko powiedzmy roczny zysk:)

acha, ja nie jestem seo, tylko musze czytac te Wasze wypociny zebym nie musial Wam placic :)

i tym optymistycznym akcentem 4 zywiec i dobranoc:)

PS. 1000 domen, 12 miesiecy, content is king ;)

www.akwaswiat.net - nowe/stare forum akwarystyczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności