Skocz do zawartości

linkownaie między subdomenami = linowanie wewnetrzne


AdamAGP3

Rekomendowane odpowiedzi

Narzędzie webmasterskie linki między subdomenami pokazują jako linki wewnętrzne. trochę bo w takim układzie zrobiłem sobie wzajemne linkowanie 1 subdomena.domeny -> całkiem inna domena -> 2 subdomena.domeny ??? Jest jakiś sposób na sprawdzenie wzajemnego linkowania może? Czy to wielka tajemnica Gloobla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie do końca wiem o co Ci chodzi i tak, trochę trudno mi Ci poradzić.

nie było tego na forum na pewno? wiele ostatnio i linkowaniu wzajemnym itp. mimo wszystko poprosiłbym o dokładniejsze dane :)

Incognito - to tak, tam o pozycjonowaniu, ale nie Ciii, bo się wyda. Nie mów nikomu...

Przyszłość seo - wszyscy mówią to i ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie w dużym stopniu (nie w 100%) subdomeny serwisu mają podobne znaczenie w linkowaniu wew. jak np.: podkatalogi czy kategorie. Mimo to istnieje metoda na to, żeby google traktowało subdomeny jako oddzielne domeny, ale w obrębie jednego serwisu się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o to, aby linki prowadzące między nimi nie były widoczne dla robotów tylko dla użytkowników? Czy może po prostu nie linkować ich między sobą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co mrtn ma na myśli, ale jasne pisze:

istnieje metoda na to, żeby google traktowało subdomeny jako oddzielne domeny, ale w obrębie jednego serwisu się nie da

PS: Bardzo dobre zaindeksowane subdomen spam, np: https://www.google.pl/search?q=site%3Aebay.pl+-www.ebay.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja już podlinkowałem z jednej subdomeny do drugiej, ale nie odwrotnie. W każdym razie chyba są połaczone i mam taki układa w tym przypadku:

subdomena1.domenaA=>subdomena2.domenaA=>domenaB=>subdomena1.domenaA, czyli taki okrąg, ale nie wziąłem pod uawgę, że google może traktować subdomeny jako jeden serwis

Czyli linkuję z domenyA do domenyB i z powrotem tylko, że z udziałem rożnych subdomen.

Pytanie czy jak zdejmę link z jednej strony to googiel zacząłby traktować pozostały link jako normalny czy piętno wzajemnego linkowania już na nim zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdz uzytkownika Adam Krywko, klikni w link z jego podpisu i obejzyj obrazek.

I ten... jednak Google powinien traktowac subdomeny jako osobne strony. Teoretycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie tak, ale jeśli są wzajemnie podlinkowane to tworzą całość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności