Skocz do zawartości

Link sponsorowany


lj2m

Rekomendowane odpowiedzi

Przez kilka miesięcy spokojnie siedziałem sobie na pierwszym miejscu na 2 frazy jedna z polskimi znakami druga bez aż tu nagle... zauważyłem w statystykach drastyczny spadek oglądalności. Wpisuje w wyszukiwarke a tu się okazuje że przede mną jest link sponsorowany. Czy nie dało by się go jakoś pozbyć? Czy nie może on być wyświetlany z boku i od czego to zależy gdzie będzie wyświetlany. Jest to link interii, czy kiedyś mogą go zdjąć, jak myślicie? Oglądalność spadła o 40% jak czasami nie więcej, zwłaszcza że tutuł jest taki sam. Nie mówię już o zarobkach z GA które spadły o ponad połowę. Poradźcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkup swój sponsorowany:D

nic na to nie poradzisz. link sponsorowany to link sponsorowany. pewnie kiedyś go zdejmą, ale dowiesz się o tym dopiero wtedy gdy już wzrośnie Ci oglądalność.

mówi się trudno albo wykupuje swój link.:)

Incognito - to tak, tam o pozycjonowaniu, ale nie Ciii, bo się wyda. Nie mów nikomu...

Przyszłość seo - wszyscy mówią to i ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności