Skocz do zawartości

mailing a spam


pandha

Rekomendowane odpowiedzi

witam. czy jesli user sie rejestrujac musi wyrazic zgode na otrzymywanie reklam, po otrzymaniu tychze reklam = powiedzmy raz na miesiac - wytoczy proces o rozsylanie spamu, takie info jest wystarczajacym dowodem w obronie?

ps - oczywiscie reklamy zgodne z prawem, zadnej viagry, itd

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież to nie jest spam.

wyraziłeś zgodę. nie wiem co tutaj jest nie tak?

Incognito - to tak, tam o pozycjonowaniu, ale nie Ciii, bo się wyda. Nie mów nikomu...

Przyszłość seo - wszyscy mówią to i ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz jego IP i datę rejestracji to nic Ci nie zrobią. Miałem sytuacje, że wysłałem link do aukcji na allegro i ktoś zgłosił sprawę do nazwa.pl. Napisali mi że mam 24 godziny na wyjaśnienie sytuacji bo w innym wypadku usuną mi domenę. Podesłałem IP i datę rejestracji i sie odczepili.

Możesz w regulaminie napisać, że zobowiązują sie za każdego otrzymanego maila płacić 100 złotych (ala domeny.pl) :)...

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego w takim mailu dobrze jest napisać na samym dole, że dana osoba otrzymuje maila, bo zapisała się do newslettera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko daj możliwości wyrejestrować się!

Bo własciciel mail-a moge się zmienić z czasem!

Mail to nie jest to samo jak tożsamości osoby ale raczej jako adres. Mało tych, ktore mieszkają caly życie w tym samym miejscu - dlaczego IMHO zawsze powinno być OPT-OUT i jaśne do jakiego adresu mail został wyślane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA końcu takiego mailingu powinieneś napisać:

Wiadomość została wysłana przez NAZWA DOMENY.pl w imieniu: NAZWA FIRMY DLA KTÓREJ WYSYŁASZ., ADRES FIRMY

W związku z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144, poz. 1204) NAZWA TWOJEJ FIRMY informuje iż wiadomość została przesłana na niniejszy adres zgodnie z wyrażoną przez Państwa zgodą*. Zgoda na otrzymywanie niezamówionych informacji handlowych może być odwołana w każdym czasie poprzez kliknięcie tutaj (link do wypisania z bazy).

*Zgoda na otrzymywanie nie zamówionych informacji handlowych wyrażona jest równocześnie z rejestracją w serwisie NAZWA TWOJEGO SERWISU, oraz w innych wypadkach - zgodnie z informacją podawaną w na stronach WWW należących do NAZWA TWOJEJ FIRMY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności