Skocz do zawartości

Polen Witze - kawały o polakach


tojan3

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
Pierwszy jakis wynik.

gratulacje;-)

pzdr.

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny drobny sukces.

Polen witze MSN oraz MSN DE

Nadal licze na pomoc innych w pozycjonowaniu w Google.

Czy znajdzie sie ktos dobrej woli, co bedzie linkowal, jezeli juz rozwialem watpliwosci tych co twierdzili, ze domena jest podejrzna lub ze szybko zostanie zamieniona zawartosc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie polen wice to powstaja na bazie stereotypow i za pomoca glupiego linka tego nie zmienisz, no chyba, ze wszystkie strony w google na te haslo bedzie wyswietlac jakis internet bezprzewodowy

Wczesniej juz sprawa byla omawiana. Prosze czytaj, a nie "onetuj".

Nie licze na czyjes gadanie, albo opinie (bo juz przekroczylo to mase krytyczna) tylko na dzialanie, czyli linki.

Jezeli nie chcesz pomoc, to przynajmniej nie rzucaj opinii, ktore nie maja wiekszego znaczenia, gdyz nie wnosza one nic konstruktywnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczesniej juz sprawa byla omawiana. Prosze czytaj, a nie "onetuj".

Nie licze na czyjes gadanie, albo opinie (bo juz przekroczylo to mase krytyczna) tylko na dzialanie, czyli linki.  

Jezeli nie chcesz pomoc, to przynajmniej nie rzucaj opinii, ktore nie maja wiekszego znaczenia, gdyz nie wnosza one nic konstruktywnego.

sprawa nie byla wczesniej omawiana a ja nie onetuje, tylko wyrazam swoja opinie - czyzby to bylo zabronione? zreszta ja rowniez mam wrazenie, ze nie idzie tylko o wice polen

Albert

Przykładowe prace magisterskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te linki do staypoland to tak z dobrego serca tam dajesz...? :]

przeciez juz pisalem, ze tam sa rozne linki. To byly po prostu pierwsze lepsze, ktore znalazlem na sieci. Z reszta sprawdz czy sa linki affiliacyjne.

Nawet GDYBYM mial linki afiliacyjne ( a nie mam), to co by wam to przeszkadzalo?

Czy ja kogos grabie w ten sposob?

Czy ludzie sa chorzy, gdy maja komus pomoc zarobic (nie swoim kosztem)?

Po prostu jedna wielka nieufnosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności