Skocz do zawartości

Blog jeża


maritos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy nie wiecie przypadkiem co się dzieje z Jeżem :) Ostatnio zaniedbał bloga - ostatni wpis 22 październik, czyli już miesiąc minął a tutaj nic nie ma ;). Czyżby tak długo siedział nad pisaniem książki, że już nie ma czasu na napisanie paru zdań :). Mam nadzieje, że za taką zwłokę dostanę książkę z autografem :P.

Pozdrawiam M.

Lustra magazynowe - Firma "Szymkowiak" - lustra przemyslowe

sklep-nurkowy.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa inne blogi, zreszta sam mozesz cos napisac chetnie poczytam smile.gif

Jak sam coś napiszę to chyba powstanie nowy dział w dowcipach :P

Pozdawiam M.

Lustra magazynowe - Firma "Szymkowiak" - lustra przemyslowe

sklep-nurkowy.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagrzebałem się w pracy.

Bądź tak miły i zamknij ten temat, zanim kolejna setka życzliwych będzie się zachowywać jak ostatnio.

Nazbierało się kilka ciekawych tematów, dlatego wkrótce coś napiszę. W tym, to co obiecałem Graffowi i o nowej dziedzinie SEO (w tym gotowe receptury).

Ale najpierw daj mi wyjechać do firmy, dzisiaj tak się wszystko spiętrzyło że nie byłem w stanie odejść od telefonu.

Pozdrawiam, J.

P.S. Jak będzie Ci się nudzić, przeczytaj te osoby: https://blog.jeza.pl/linki/ - sporo z nich jest mądrzejszych ode mnie. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności