Skocz do zawartości

Ciekawa akcja promocyjna Yerba Mate


ryu420

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
mi przysłali kurierem + kubek + yerba mate, która chodzi na allegro za 32 zł

ale w sumie dobrze myślą bo szansa, że przedłuży zamówienia to 89% jakieś :rolleyes:.

Tylko raczej na allegro a nie w ich sklepie ;)

A ja wczoaj dostalem przesylke [zalapale msie na ostatnie meijsce?] ale dostalem tylko 1kg yerby bez kubka :) to jakis blad czy moze sie skonczyly?

swoja droga jak to sie parzy nie maja tej miski ich specjalnej aka jak to zrobic w kubku? :/

seo is dead

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trakcie trwania promocji zmienili rodzaj herbatki, u odjęli kubeczek niestety. Ja czekam na przesyłkę, ciekawy jestem jak to to smakuje :P

 Ratownik medyczny o swojej pasji, pracy i nie tylko polskim ratownictwie medycznym. Prowadzi także szkolenia z pierwszej pomocy i projektuje koszulki ratownictwo medyczne dla ratowników, pielęgniarek i innych medycznych specjalistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy ta akcja im opłacała bo mi konkurencja za tą frazę płaci 50zł/mc, to chyba nie majątek.

Tu nie chodzi tylko o linki, ale także o to by zainteresować jak najwięcej osób produktem, który jest zasadniczo nieznany. Mogę się założyć że dużo osób, które otrzymało za darmo herbatkę, wciągnęło się i zamówi kolejną.

zrób to jeszcze raz pożegnasz się z forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JARO dobrze piszesz.

W Ameryce południowej mają cały rytuał związany z mate.

Najpierw wsypujesz mate do kubka (wiecej niż 2/3, wkładasz bombszie i nie ruszasz jej już później).

Woda nie może być gotowana tylko gorąca, wlewają do termosu i z niego dolewają do kubka po brzegi.

Jak pije kilka osób to nie mówi się dziękuję jak ktoś Ci podaje mate.

Powiedzenie dziękuję oznacza, że już więcej nie chcesz i to była twoja ostatnia.

Jedną porcję używa sie do wyczerpania smaku.

Niektórzy dodają co jakiś czas cukier albo mieszają z kawą.

Nie wiem jakie kubki wysyłali.

Jeśli używa sie drewnianego lub z tykwy to trzeba go przed pierwszym użyciem przygotować.

- Drewniany trzeba wysmarować w środku masłem, wsypać stare fusy z parzonej wcześniej mate, zalać gorącą wodą i odstawić na 24h, potem dokładnie wyczyścić i powinien się już nadawać.

- Kubek z tykwy trzeba napełnić starymi fusami z mate, zalać wrzątkiem i odstawić na 24h, następnie wysypać i wyskrobać łyżeczką dokładnie środek (można całść powtórzyć) i gotowe.

Miłego Mate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kto wypic majac to co sie posiada w domu? Nie chce inwestowac w sprzet jesli nie wie mczy mi to bedzie smakowalo. Nie wiem tez skad wziac bomzille ale napwno musialbym po to gdzies isc, a na 1 raz [potencjalnie] sie nie oplaca.Jakies rady? :P

Dostalem herbatke na litere M, nie pamietam nazwy niestety

seo is dead

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bombiszia to po prostu specjalna metalowa słomka do mate.

Możesz użyć zwykłego kubka i jakąś rurkę.

Jak woda nie będzie zbyt gorąca to i plastiokowa się nada ale możesz też użyć szklanej "lufki" ;-)

Nie zniechecaj się pierwszym smakiem, po kilku dolaniach wody jest łagodniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bombiszia to po prostu specjalna metalowa słomka do mate.

Możesz użyć zwykłego kubka i jakąś rurkę.

Jak woda nie będzie zbyt gorąca to i plastiokowa się nada ale możesz też użyć szklanej "lufki" ;-)

Nie zniechecaj się pierwszym smakiem, po kilku dolaniach wody jest łagodniejsza.

To ile razy pod rzad mozna to pic z 'jednego sypniecia' ? :)

seo is dead

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zniechecaj się pierwszym smakiem, po kilku dolaniach wody jest łagodniejsza.

To ile razy pod rzad mozna to pic z 'jednego sypniecia' ? :)

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Tzn jest... : aż do poczucia smaku samej wody :)

Nie mam tykwy, ani bombilli, więc na objętość jednego kubka, wystarczy mi jedna łyżeczka mate.

I można ponownie zalać tylko raz, bo potem traci smak.

Rozumiem, że pijecie mate z tych papierowych torebek, tak? Tfu, spróbowałem jej i nie dziwie się

ludziom jak wykrzywiają twarz i porównują smak zaparzonej mate do kompotu z petów.

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności