Skocz do zawartości

Samoorganizacja


bananowski

Rekomendowane odpowiedzi

U Mnie jest wykorzystanie excela. Trzymam sobie tam listę precków, domen, katalogów czy blogów na których trzeba coś zrobić. Obok adresu widnieją dwie daty, kiedy ostatni raz było coś robione, i kiedy powinna być aktualizacja treści wpisów czy etc. W nagrodę robię tak, że zawsze w tygodniu mam jeden wolny dzień na chillout, czyli obijanie się bez niczego. Jak na razie od 3 miesięcy działa pozytywnie korzystanie z takiej rozpiski. Najgorzej to jest ze wstawaniem, na szczęście mam psa, który nie da mi pospać i o 8 już budzę się z oblizaną buzią od jego śmierdzącego oddechu :)

959541914.jpg

--------------Dno jest wtedy,kiedy nie ma juz nawet mułu.--------------------

Turystyka na sprzedaż , Podróże małe i duże, Egipt, Turcja, Tunezja, Chorwacja...

Poszukuję zatrudnienia.

Będzie bez linka a co :D

poezjapozycjonowania(kropka)blogspot(kropka)com

NEW!!! - Blask Serpów (Prolog) W przygotowaniu: Chapter 1 - Blask Serpów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja polecam wszystkim gorącą tę pozycję :

https://helion.pl/ksiazki/getting-things-do...llen,gettin.htm

Jest tam zawarty cały system jak organizować sobie czas, gdzie i jak przechowywać zadania do zrobienia. Generalnie cel całej metodyki w książce jest taki, żeby przestać myśleć o tym co trzeba jeszcze zrobić :)

Polecam też stronkę :

https://www.rememberthemilk.com/

Pomaga zorganizować zadania do wykonania, nadać im priorytety, czas wykonania i pogrupować w kategorie/projekty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności