Skocz do zawartości

poczta robi sobie jaja?


Kyo

Rekomendowane odpowiedzi

Malezyjski listonosz przechowywał w swoim domu 21 tysięcy niedoręczonych listów

Z tym malezyjskim to jednak trochę przesadziłeś :D Malezyjscy aż tak bardzo nas nie interesują :D

Program partnerski na Twoje katalogi i precle! Nawet 20% prowizji!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ostatnio 2 FV wysłane priorytetem wróciły po 2ch tygodniach (dlaczego nikt nie wie) rekord to FV też wysłana priorytetem - dotarła po 28 dniach .

Reklamacje rozpartują na zasadzie spychoterapii pomimo iż reklamacje napisała do właściwego oddziału sama kierowniczka mojej poczty to dostałem pisemko, że reklamacja nie trafiła do właściwego działu i została przekazana dalej ....

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co mozemy zrobic? Chyba nic, a z tego co wiem, pocztowcy planuja kolejne strajki pod koniec roku = niezły sajgon, nie wspominajac np. o fakturach, rachunkach, ale np. wezwania do sadu itp. Bedzie sie znowu dzialo.

Nie ma większych szans na dokończenie liberalizacji rynku pocztowego w całej UE w 2009 r. Przedłużenia pocztowego monopolu chce też polski rząd, który krytykuje prywatnych operatorów

To za rządów pis'owców %#Q%#_*@%^#%^

Parlament Europejski zdecydował o późniejszym terminie wprowadzenia pełnej liberalizacji usług pocztowych. Rynek pocztowy zostanie w pełni otwarty dopiero w 2011 roku.

Gazeta Prawna Nr 172 (2042) środa, 5 września 2007 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleście mnie pocieszyli. Zamówiłem sobie jakiś drobiazg, zapłaciłem w poniedziałek i czekam na paczkę. Co rano nasłuchuję, czy może paczka idzie - a tu cisza! Teraz to dopiero będę się denerwował...

pozdrowienia

Dla tych, co lubią zdjęcia planet: Planety i ich zdjęcia, dla tych, co lubią katalogi stron: Podwójny katalog stron. Albo Idź do diabła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jednak w Lublinie jest lepiej - właśnie odebrałem dwie paczki ;-)

Jedna nadana w Krakowie w sobotę, a druga nadana z Lublina (sic!) wczoraj.

pozdrowienia

Dla tych, co lubią zdjęcia planet: Planety i ich zdjęcia, dla tych, co lubią katalogi stron: Podwójny katalog stron. Albo Idź do diabła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a druga nadana z Lublina (sic!)
A już myślałem że to tylko ja jestem leniwy xD

Bielack, obyś miał racje że w Lublinie poczta pracuje ok :cray: Bo czekam od wtorku na telefonik wysłany z wrocławia więc lada dzień powinien być ;)

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie poczta działała do tej proy rewelacyjnie, ale ostatnio coś zaczęła gubić przesyłki. Ostatnio w wakacje mi paczkę z Allegro wcięło, a miesiąc temu prenumeratę 'n.p.'m.' straciłem...

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wysyłaj jako "priorytet" tylko "list polecony", załóż sobie książkę pocztową żeby było wygodniej, można na poczcie takie kupić. Wszystko będzie dochodzić a klient nie będzie mógł powiedzieć że nie dostał bo będzie jego podpis przy doręczeniu.

wysyłam jako priorytet polecony i też gó**o to daje ale ostatnio umieszczam na kopertach dodatkowy nadruk w postaci cyt;

"Drodzy pocztowcy ruszcie swoje szanowne tyłki i doręczcie ten list zwłaszcza, że to priorytet "

Klienci mają beczke i dzwonią, że podobno skutkuje pozytywnie :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności