Skocz do zawartości

poczta robi sobie jaja?


Kyo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

intruder to chyba tylko na tej trasie masz pewność :)

W Gdańsku potrafią ich kurierzy zapomnieć przyjechać po paczkę... a z dopłaty za dostawe przez 11 też sobie nic nie robią i po 16 dowoza... ( Kraków ) i to dopiero po prozbie o przelaczenie do kierownika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to tez fakt, ze np. GLS zamawialem i nie przyjechali, swoja droga korki sa tak ogromne, ze nie wiem jak sie kurierom oplaca wogole tluc caly dzien po jedna paczke :)

najlepszy Żółw Pocztowy patent Poczty Polskiej, 2 tygodnie pelznie ze Śląska do Krakowa ale dopelznie kiedys :)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wspomniał o inpoście - jeśli lubisz nadawać w mięsnym i lubisz zdziebko emocji w postaci rosyjskiej ruletki - dojdzie, nie dojdzie... to polecam :-)

Poczta ma nie lada problemy. Święta, potężna ilość paczek. Na pomorzu nowa sortownia powstaje - nie ma rąk do pracy, bo kto by tyrał w takich warunkach za 1400zł brutto. Ogólnie warunki pracy są tragiczne i nawet swego czasu jedna zaprzyjaźniona osoba pracująca w PP stwierdziła, że się nie dziwi, bo w takim bagnie to się nie da pracować - trzyma ją tam tylko to, że do emerytury parę lat i dostukać gdzieś trzeba, że jakim groszem z góry sypnęli.

Ktoś wspomniał o pensjach listonoszy i emeryturkach - teraz już tak zielono nie jest. Spora część starszyzny konta ma i wszystko leci elektronicznie... więc i te napiwki się kończą powoli. Ze skrzynkami prawda. Kurierzy nie awizują i to jest najgorsze. Bo jak im się uda to gdzieś w drzwiach czy pod wycieraczką. A takie awizo łatwo znika, choćby przypadkiem potraktowane przez niepoinformowanego jako jakaś reklama. Klienci mi się często skarżą, że kurier nie awizuje przesyłek, ale i na to znalazłem sposób i od początku mam świetną na to metodę, która w połączeniu z dobowym raportem sprawdza się super.

A listy polecone reklamujcie! Trwa to 15+15 dni, ale przynajmniej finansowo atrakcyjne ;-) Ok. 100zł można maksymalnie dostać za list polecony.

pozdrawiam, Sebek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności