Skocz do zawartości

strona bez linku zewnętrznego - czy to dobrze


luksz48

Rekomendowane odpowiedzi

IMHO kruzyk ma racje.

Poza tym poczytałem już kiedyś jakiś test (nie pytajcie gdzie - jedyny co pamiętam, że to byla strona .de):

Facet zaczynał z starą stroną bez linków wychodzących i dodał jeden nowe wartościowe link co 6 tygodni (razem 10).

Efekt: Na początku każde nowe link dał plus w serps (kilka oczek w gore - ale oczywiscie coś jak np. z 65 do 63, a nie z 5 do 2 :)).

Granica było około 5/6 linków - 7., 8. itd do 10. linka wychodzące już nic nie dało w serps (w tym tescie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza strona awansuje w wynikach, więc linki wychodzące mają większą moc, co nie? Skoro tak, to strony, do których prowadzą też dostają więcej punktów. Skoro te strony dostają więcej punktów, to i MY dostaniemy ze względu na to, że linki prowadzą właśnie do nich. Nie jest to aby coś w rodzaju perpetum mobile? ;) Sam zrobię test i się przekonam, ale wymaga to więcej czasu, gdyż chcę mieć wiarygodne wyniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilsener - ja też chyba wykonam ten test :] Jestem ciekaw wyników :( Obstawiam, że takie linki podnoszą stronę w google ;) Zobaczymy

Pozdrawiam M.

[edit] ort

Lustra magazynowe - Firma "Szymkowiak" - lustra przemyslowe

sklep-nurkowy.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności