Skocz do zawartości

czy może być za dużo linków zewnętrznych?


Dynuel

Rekomendowane odpowiedzi

może dać indeksacje, ale tylko tekstu

indeksacja tylko tekstu?

chyba się nie zrozumieliście, albo ja nie zrozumiałem :)

wielokrotnie link z nofollow dawal indeksacje

czyli link został zaindeksowany. strona pojawiła się w wynikach wyszukiwania. tak to zrozumiałem, i wydaje mi się że o to chodziło. nie widzę innej metody indeksacji linku ;P

swoją drogą, na ten temat już rozmawiają. tutaj :)

Incognito - to tak, tam o pozycjonowaniu, ale nie Ciii, bo się wyda. Nie mów nikomu...

Przyszłość seo - wszyscy mówią to i ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mi zupełnie nie o to chodzi, ja nie pytałem czy taki link zostanie zaindeksowany czy nie, TYLKO:

mam stronę coś w rodzaju katalogu stron, lecz linki są bardzo dokładnie podzielone na kategorie, kazda kategoria związana tylko z jednym słowem kluczowym (tak jak i strona jest pod nie wypozycjonowana) a linki odnoszą do stron stricte związanych z tą tematyką, no i niestety to będzie praktycznie cała zawartość strony

i teraz pytania:

1. czy google będzie uważać taką stronę za totalny śmietnik? za farmę linków?

2. czy dodanie do linków atrybutu rel=nofollow, poprawi choć trochę sytuację strony? może google nie będzie widzieć całej strony jako same linki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności