Skocz do zawartości

Palisz? Zobacz ten film!


15175

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, znowu ta dyskusja - zyjemy w takich czasach, ze kazdy wie, ze palenie jest szkodliwe. Ja z paczki/dzien (jeszcze 3-4 tyg temu), postanowilem ograniczyc i teraz jest to 6-7/dzien. Powiem wam, że jednak nie takie filmy do mnie przemawiają, lecz to, że w sumie za ta samą kasę moge 3x w tyg do kina skoczyć :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o właśnie bananowski, i to jest dobre podejście.

nie ma co ponownie wałkować tego tematu, wszyscy o tym wiedza, a powtarzanie im w kółko to i tak nic nie daje ;P

Incognito - to tak, tam o pozycjonowaniu, ale nie Ciii, bo się wyda. Nie mów nikomu...

Przyszłość seo - wszyscy mówią to i ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na ustawe zagazujaca [...]

Przejęzyczenie? :(

To, co zostało pokazane na filmie to zwykła ilościowa analiza chemiczna, z tym, że mało dokładna ;) i nie ma wiele wspólnego z rzeczywistym osadem w płucach.

"bytka abo ne bytka to je zapytka" - W. Shakespeare ;)

Niekończąca się impreza ;) ... wątroba zaleczona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michat

ta teoria z tym uwalnianiem dymu z płuc działa też w pomieszczeniach zamknietych czy tylko na zewnątrz przy wietrznej pogodzie ? ;)

Ja mam troche inny przykład.

Czasem ktoś mi podrzuci swojego kompa aby go reanimować lub przeinstalować system. W ubiegłym tygodniu miałem takie jedno domowe pudło, i jak go włączyłem u siebie, jak zaczął dmuchać ze środka, to myślałem że padne dosłownie z tego smrodu tak waliło dymem z papierosów. Gdy do środka zaglądłem, to w radiatorach była gruba warstwa tłustego brązowego kurzu, szkoda że się nie spalił wcześniej z braku chłodzenia :) Nie wyobrażam sobie jak musi wyglądać pomieszczenie w ktorym on działał.

Potem jak go wąłczyłęm to wstawiłem go w drzwiach balkonowych aby dmuchał na zewnątrz :)

Na drugi raz już nie przyjme takiego śmierdziela :)

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko, że jeżeli w barze nie ma zakazu, to?

To jeżeli nie pasuje Ci brak zakazu, to do niego nie idziesz. Proste?

Skoro nawet w takiej dziurze jak Augustów mamy kilka lokali dla niepalących, to w innych miejscowościach też się coś znajdzie.

Ludziom nie powinno się zakazywać - ludziom powinno się dać wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o właśnie bananowski, i to jest dobre podejście.

nie ma co ponownie wałkować tego tematu, wszyscy o tym wiedza, a powtarzanie im w kółko to i tak nic nie daje ;P

No nie ma co wałkować tematu, tylko jakoś wszyscy o tym wiedzą, a jak zachorują na raka np. płuc, to pojawia sie pełne dramaturgii pytanie "Dlaczego ja!?!?!?".

Dziwne to nie sądzicie ;)

@Jubi - echhh... Dobrze mówisz, ale jak masz przyjaciół (całą paczkę ;)), którzy palą, to idziesz z nimi na imprezę gdzie się pali. Wiadomo to jest Twój wybór, ale na to wychodzi, że jak nie palisz to masz przesrane ;)

– Whose motorcycle is this?

– It's a chopper, baby.

– Whose chopper is this?

– Zed's.

– Who's Zed?

– Zed's dead, baby, Zed's dead.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie ma co wałkować tematu, tylko jakoś wszyscy o tym wiedzą, a jak zachorują na raka np. płuc, to pojawia sie pełne dramaturgii pytanie "Dlaczego ja!?!?!?".
@Jubi - echhh... Dobrze mówisz, ale jak masz przyjaciół (całą paczkę ;)), którzy palą, to idziesz z nimi na imprezę gdzie się pali.

Sam się uzupełniasz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ;)

Ale to nie znaczy, że jak zachoruję na raka to nie będę się pytał, nie wiadomo kogo "Dlaczego ja !?!?!?" ;)

Dlatego właśnie nie ma co wałkować tematu ;)

PS. mimo wszystko ciesze się, że rzuciłem!

– Whose motorcycle is this?

– It's a chopper, baby.

– Whose chopper is this?

– Zed's.

– Who's Zed?

– Zed's dead, baby, Zed's dead.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności