Skocz do zawartości

dodawanie do precla


Kyo

Rekomendowane odpowiedzi

A teraz możecie wyzwać mnie od mega spamera, ale zanim to zrobicie to odpowiedzcie sobie na jedno zaje...cie ważne pytanie, kto jest spamerem:

analogicznie, posiadam nóż, czy jestem mordercą?

oraz, czy aby być mordercą muszę posiadać nóż?

dodawaj czym chcesz, nikogo nie obchodzi to jak od technicznej strony dodajesz, ale co dodajesz, czy jest to zgodne z regulaminem konkretnego precla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o to właśnie chodzi. Trochę zmieniony przez synonimy (masę synonimów) artykuł przy którym spędzimy trochę czasu zastąpi napisanie 100 oddzielnych artykułów na dany temat. Moje arty mają średnio 3500 znaków i nie mam nic przeciwko dodaniu takiego arta do moich precli. Oczywiście gdy ktoś poświęci parę minut na artykuł i zamieści w nim tylko parę synonimów to nie ma co mówić o unikalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie czytam w KAZDYM wpisie przynajmniej pare zdan. Jesli jest nielogiczne albo logiczne z bledami stylistycznymi od razu wylatuje.

Ja też tak robię, jakie ludzie durne rzeczy potrafią pisać to się w pale nie mieści ;):) i moderowałem w ciągu 1dnia, ale teraz odczekuję kilka dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobisty chcę z każdym artem załatwić ruch: jeśli nie ma ruchu - to zły precel wybrane, albo art złe napisane (sam nie piszę - nasze arty są bez błedów gramatycznych/ortograficznych :))

IMHO kilka arty w dobrych preclach daja tyle co kilkdziesiąt/-set byle jaki - dobre są potem np. w live i podobnych i zbierą naturalne BL (z śmietników, ale zbierają).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego warto płacić nawet 50-75 za jeden art na dobrej, tematycznej domenie - może zamiast precli artykuły sponsorowane? Piszesz dobry content np. recenzując najnowszy model ferrari na stronie o resorakach, w zamian link w treści do Twojej domeny. Zawsze to lepiej niż "zatrudniać" redaktorów za aliasy pocztowe, z czego ostatnio była śmiechawa :)

Ostatnio źle się dzieje - spamerskie nasienie potrafi stworzyć kilkaset sajtów z contentem w tydzień, to cała branża. Jeśli nie jest to 100% duplikat, nie sposób tego wyłapać. Bo kto mi zabroni przedrukować fragment, gdy podam źródło? A że sajt to same takie fragmenty... Wystarczy inna kolejność i nieco inna zawartość. Nawet jak gugle jeden zbanuje, to zostanie 499 :/

Mnie w preclach wkurza to, że napiszę, i nie wiem czy zostanie zaindeksowany, czy nie. Mam czekać tydzień i uderzać do nowego precla? Czy czekać aż mój art pojawi się u konkurencji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobisty chcę z każdym artem załatwić ruch: jeśli nie ma ruchu - to zły precel wybrane, albo art złe napisane (sam nie piszę - nasze arty są bez błedów gramatycznych/ortograficznych :D)

IMHO kilka arty w dobrych preclach daja tyle co kilkdziesiąt/-set byle jaki - dobre są potem np. w live i podobnych i zbierą naturalne BL (z śmietników, ale zbierają).

Całkowicie się zgadzam

Dlatego warto płacić nawet 50-75 za jeden art na dobrej, tematycznej domenie - może zamiast precli artykuły sponsorowane? Piszesz dobry content np. recenzując najnowszy model ferrari na stronie o resorakach, w zamian link w treści do Twojej domeny. Zawsze to lepiej niż "zatrudniać" redaktorów za aliasy pocztowe, z czego ostatnio była śmiechawa :)

Zaproponowałem na forum za darmo publikowanie artykułów z linkami w serwisie o fotografii. https://www.fotografia.kopernet.org/opinie-...zje-aparaty.php

strona pierwsza w G na fotografia, obróbka zdjęć, retusz, obiektywy i masę innych fotograficznych, i nikt się nie zgłosił.

W preclach mam za to sporo wpisów o fotografii. Precle są po prostu modne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproponowałem na forum za darmo publikowanie artykułów z linkami w serwisie o fotografii. https://www.fotografia.kopernet.org/opinie-...zje-aparaty.php

strona pierwsza w G na fotografia, obróbka zdjęć, retusz, obiektywy i masę innych fotograficznych, i nikt się nie zgłosił.

W preclach mam za to sporo wpisów o fotografii. Precle są po prostu modne :P

Propozycja świetna ale trudno dotrzeć do podobnych.

Ja niedawno szukałem miejsca gdzie mógłbym zamieścić kilka artykułów o tematyce turystycznej (kolonie i obozy młodzieżowe) 7-10tyś znaków. Treść pisana, żeby ludzie mieli pożytek. 1-2 linki w środku.

Przecież nie dodam czegoś takiego do niezbyt zadbanego, pseudotematycznego precla, w którym większość wpisów nic ciekawego nie wnosi. Miałem budżet do 50zł/artykuł za publikacje. Googlałem, mailowałem - nie znalazłem. Nie miałem na te poszukiwania dużo czasu. Skończyło się na Artelisie itp.

Np. z nieruchomościami szło mi trochę lepiej ale też nie rewelacyjnie.

Może ktoś ma ochotę zrobić bazę wartościowych stron publikujących (odpłatnie lub nie) artykuły sponsorowane z danej branży? :)

A może już coś takiego istnieje?

Jestem w potrzebie - sprzedaje
cenne domeny regionalne za ułamek wartości
tylko do końca tyg. < link do ogłoszenia >

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem w tym ze na zadbanej stronie tematycznej trzeba placic za art sponsorowany i wiekszosc woli slabe i kiepskie precle za free niz placic 30-40zl za artykul.

a z drugiej strony wlasciciele boja sie konkurencji ktora bedzie sie ogladszac w artach na ich stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności