Skocz do zawartości

SEO PARTY 2k8


Daniel Kędzierski

Rekomendowane odpowiedzi

No to pieknie :D

Jestem za lipcem, bo mi np uczelnia sie konczy w polowie czerwca(przy dobrych lotach) :)

Mysle ze dobrym pomyslem jest wlasnie nie ograniczanie sie do PiO. Wiekszosc z nas tu obecnych ma na codzien do czyniania z pokrewnymi tematykami, ktore szook wypisales.

Do szczecina troche daleko, ale co tam :P pobudka o 4rano, w auto i przed 12 sie jest :)

PS. Mam nadzieje ze na jakies :) wyskoczymy :)

pozdro

Zwiedzaj multimedialnie TRÓJMIASTO z AUDIO PRZEWODNIKIEM - bądź indywidualny.

certyfikat energetyczny świadectwo energetyczne charakterystyka energetyczna

Tradycjonalne jak i modernistyczne DONICE doskonale się nadają do urozmaicenia mieszkania, miejsca pracy jak i ogrodowych zaciszy domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

q tak co do :)

1 dzien powaznie, wieczorem zabawa, drugi dzien rozmowy i podsumowanie w dobrym towarzystwie.

Odleglość - nie bedzie źle - często pokonywałem taką do Krakowa na imprezy branżowe.

Imprezy nie zamykałem do PIO z wielu przyczyn, chcę poprawić organziacje - czyli jest termin, miejsce, można się zapisać, ktoś chce jest.

Ostatnimi czasy sprawiało to wrażenie proszenia by ktoś był bo np. padały życzenia zmiany terminu z tytułu kończącej się legitymacji studenta.

Samo PIO to też mocno ograniczona ilość osób które mogą i zechcą przyjechać.

Impreza jest związana z PIO tylko poprzez fakt dotarcia także do użytkowników PIO i ich poinformowania, w taki sam sposób jak do użytkowników GL czy innych miejsc w których przebywają osoby zainteresowane. Stale będę informował o postępach w przygotowaniach.

Seo ma wiele różnych powiązań i jest masa osób zajmująca się tym i tematami pokrewnymi która np. nie jest związana z PIO. A zamknięcie się na forum to jakby ograniczanie rozwoju tego typu imprez.

Dlatego Q sam zauważasz konieczność powiększania grona które może tam zawitać - np. ludzie od e-commerce, od dostępności stron, webmasterzy, większe firmy. Taka impreza ma być okazją do poznawania ludzi z branży IT którzy sa jakoś powiązani.

Jestem przekonany, że zainteresowanie będzie ogromne, tym bardziej że goście ciekawi.

Pozdrawiam

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za lipcem - tylko pamiętajcie, że na Pomorzu w wakacje sale konferencyjne są wolne ale noclegi zdecydowanie droższe - chyba że ma to być SZCZECIN.

Oferuję swoją pomoc w organizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności