Skocz do zawartości

podatek i tradedouber


zoozool

Rekomendowane odpowiedzi

czytalem rózne opinie na ten temat, jedni piszą że osoby zarabiające w ten sposób są całkowicie zwolnione od płacenia podatku (Podatek VAT rozliczany jest przez TradeDoubler w Szwecji), inni że trzeba płacić jak każdy podatek od zarobionych pieniędzy https://www.google.pl/search?hl=pl&q=po...+Google&lr=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to prawda, że do kwoty 3,5 tys nie trzeba odprowadzać podatku ?

w tym roku jest to nieco ponad 3000zl, mam inne pytanie, czy musze teraz zaplacic podatek zeby go pozniej odzyskac, czy moge nie placic bo wiem jaki bede mial roczny przychod ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to prawda, że do kwoty 3,5 tys nie trzeba odprowadzać podatku ?

w tym roku jest to nieco ponad 3000zl, mam inne pytanie, czy musze teraz zaplacic podatek zeby go pozniej odzyskac, czy moge nie placic bo wiem jaki bede mial roczny przychod ?

Ludzie umiecie czytac?

W wielu postach bylo wyraznie napisane ze trzeba placic co miesiac !

nawet jesli jest mniej niz 3000. A dopiero w rozliczeniu rocznym ewentualnie urzad zwroci pieniadze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności