Skocz do zawartości

Zarobek w IDMnet


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy jesteś już dwa miesiące, czy już od dwóch miesięcy lecą kampanie?

Masz już jakieś rozliczenia kampanii na @? IDMnet rozlicza każdą kampanie osobno i jak dostaniesz rozliczenie, a najczęściej kilka, bo to na początku pewnie głównie RON idzie to wystawiasz im F-re i czekasz termin zapisany w umowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie płatności jest to przypadłość nie tylko IDMnetu....dodatkowy minus to brak przejrzystości np. przy udzielanych rabatach dla klientów za kampanie RON.

Jeżeli chodzi o witryny typu FilmWeb to chyba też nie do końca jest zawsze tak super bo widać też migracje pomiędzy agencjami, ostatnio zaobserwowałem jedną konkurencyjną z ruchem 600-700k UU, która zmieniła sieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Długie oczekiwanie na płatności u IDMnet to normalka, wcześniej już wypowiadałem się o tym tutaj. Jak są jakieś większe kampanie to zawsze dzwonią wcześniej i informują o kwocie jaką można uzyskać, przy mniejszych to raczej coś takiego się nie zdarza. Ostatnio obrałem dobry sposób na przyspieszenie płatności, codziennie wysyłałem 2 e-maile do Pana, który zajmuje się FV i po 3 dniach już otrzymałem przelew, aż nie spodziewałem się, że tak szybko go dostanę. Jednym słowem byłem mile zaskoczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności