Skocz do zawartości

Od czego zaczynacie


siberus

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanie odnosnie nowych stron. Zastanawiam sie od czego zaczac promocje stron. Tyle tych sposobo.

Ja zaczalem wczoraj od dodawania stron do katalogow stron, czyli chce najpeirw zbudowac baze linkowa, myslicie ze to dobry sposob miec jak najwiecej linkow w siecie a potem zajac sie innymi sposobami .. Od czego wy zaczynacie jesli stworzycie nowa strone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytaj o optymalizacji stron i zobacz czy wszystkie 'tricki' zastosowałes już u siebie. To zawsze pomaga, albo przynajmniej nie przeszkadza. Dodawaj do katalogów, wymieniaj się linkami (stwórz sobie podstronę, typu: /linki.html zaindeksuj ją i tam wrzucaj linki), Jesli twoja strona ma dużo zaindeksowanych podstron, możesz pomyśleć o jakims w miare wartościowym systemie wymiany linków. No i oczywiscie czytaj duzo tego forum:)

pzdr

co by tu wstawić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i oczywiscie czytaj duzo tego forum:)

eh od czytanit to juz mnie glowa boli heh szczerze to na angielskich stronach i forum czytam od wrzesnia 3 miesiace dziennie :D wasze forum czytam od moze 1,5 tyg .. troche juz wiem, ale chcialem spytac co wy robicie kiedy stworzycie strone :), co do wielu podstron to narazie to wiele ich nie mam, mam bloga i w sumie dopero zaczynam. I co do strony z baclinkami o tym nie pomyslalem w sumie chyab tak zrobie, bo jak narazie to mialem plan dodawac wszsytko na glowna strone, ale jak mam tego nazbierac duzo to nie ma sensu walic wszystko na glowna strone bloga ... dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę inaczej bym na to patrzył. Nie samym pozycjonowaniem witryna żyje, zatem może warto pomyśleć o innych sposobach reklamy. Może boksy sponsorowane, umieszczanie artów na innych stronach i przede wszystkim dobra, merytoryczna treść. Nie zapomnij zaopatrzyć bloga w elementy marketingu: poleć znajomemu, czytnik RSS, newsletter, dodaj do ulubionych. W ten sposób zyskasz jakąś ilość naturalnych linków i stałych czytelników. Od tego bym zaczął równocześnie powoli i systematycznie pozycjonując.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duzo zależy od tego jaka to strona i skad chcesz brac ruch na niej. Jeśli to blog, to nie ma sensu kupowac reklam, jeśli tresc nie jest tego autentycznie warta. Bloga warto pingować do tych różnych wykopów itp. ale też pod warunkiem, ze artykuły ktore piszesz będą interesujące. W miarę rozwoju strony będzie coraz więcej stałych osób, zaglądających do ciebie w poszukiwaniu nowych tekstów - ale znów, pod warunkiem, ze beda wartosciowe.

pzdr

co by tu wstawić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności