Skocz do zawartości

***SPAM CZYSTEJ WODY***


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Państwa serdecznie.

Dzisiaj w googlach wpisalem pozycjonowanie i na 1 pozycji otworzyla mi sie niejaka podejrzana firma. Przegladalem kod ale niestety nic "takiego" nie udalo mi sie znalezc. Ale w portfolio u tej firmy znalazlem strone:

https://www.mielno.com/

Prosze zobaczyc zrodlo i wszystko dla was bedzie jasne. Hehehe jak oni ten tekst pod BG dopasowali ja nie moge + zmiejszyc tekst do 3 pixeli ;)

To nie firma lecz jakies lamerstwo!

O i jeszcze na sowjej stronie w uslugach pisza... pozycjonujemy: wp, interia, google ale niestety zadnej strony z portfolio nie moge znalezc w tej wyszukiwarce. I SA NA TO POWODY ;)

Prosze o komentarze :]

***Pozycjonowanie to nie tylko umiejetnosc, ale przede wszystkim regularna i systematyczna praca.***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... zmiejszyc tekst do 3 pixeli ;)

3 pixele - spam, bo raczej tego nieda się przeczytać

O i jeszcze na sowjej stronie w uslugach pisza... pozycjonujemy: wp, interia, google ale niestety zadnej strony z portfolio nie moge znalezc w tej wyszukiwarce. I SA NA TO POWODY

Co do Mielna, to rzeczywiście niema ich w onecie i interii

Pisza, że pozycjonują w google ;)

Tymczasem aż roi się w portofolio od stron wypozycjonowanych w google

;);)

A najlepsze, to podoba mi się reklama inetmedia.pl w AdWords

Gwarantujemy najlepsze rezultaty...

Tymczasem niema ich na pierwszej stronie w googlu, ani w onecie z haseł:

pozycjonowanie

pozycjonowanie stron

;)

No cóż..... :roll:

Live Free or Die

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh zle mnie zrozumiales niestety ;)

Jesli wpiszesz w google pozycjonowanie to wyskoczy ci ta firma, nie to Mielno ;)

mielno ci na pewno nie wyskoczy bo nawet do google tego nie dodaja bo wiedza ze wyleca ;)!

***Pozycjonowanie to nie tylko umiejetnosc, ale przede wszystkim regularna i systematyczna praca.***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności