Skocz do zawartości

Mam pomysł na strone


bestos

Rekomendowane odpowiedzi

qwertyuiop: piękny komentarz, nic bardziej trafnego nie wymyślę :)

bestos: w chwili obecnej realizuje 2 potencjalnie przyszłościowe projekty, kolejne 2 leżą w folderze "szuflada". Jeszcze nie mają wartości. Sam pomysł jest prawie bezwartościowy. Potrzebne są dobre plany i badania, spore zasoby, a przede wszystkim osoba z talentem organizacyjnym.

Chyba żaden poważny projekt nie został zrealizowany przez jedną osobę. Możesz trochę się otworzyć i poszukać współpracowników albo skasować wszystkie zapiski z dysku i spalić notatki, żeby nikt nie 'ukradł' pomysłu ;)

Zapomnij o układzie, gdzie Ty wnosisz sam pomysł. Musisz dać więcej, znacznie więcej.

btw. analizę SWOT powinna Ci zrobić osoba trzecia, nie związana z pomysłem emocjonalnie.

Jestem w potrzebie - sprzedaje
cenne domeny regionalne za ułamek wartości
tylko do końca tyg. < link do ogłoszenia >

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zastanów się czy ten pomysł jest wykonywalny. Bo może szukasz programisty, tylko, że to co chcesz zrobić jest nie do zrobienia, albo cholernie trudne do wykonania od strony technicznej.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak kilka razy miałem najczesciej po kilku dniach przechodziło... jak podliczylem koszta :D

Btw oczywsicie jesli to jest naprawde dobry pomysl to bierz kredyt/dotacje z uni i spróbuj szczescia, ale mimo wszystko polecam to najpierw skonsultowac z jakims fachowcem, wkoncu mozesz mu powiedziec oglnikami o co chodzi :D no i poszukaj upewnij sie czy aby na pewno podobnych biznesów już nie ma ;- ))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności