Skocz do zawartości

jak inwestujecie zarobiona kase?


pandha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Teraz chyba najlepiej inwestować w produkcję.

Jak ktoś ma za dużo gotówki to polecam linię produkcyjną wełny mineralnej albo suporexu.

O tym tez myslalem, problem byl w tym, ze znowu chinczyki maja wszystko taniej :] Malo jest jeszcze ludzi, ktorzy wola doplacic i kupic cos dobrej jakosci, wola rakotworczy badziew z chin :]

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do inwestowania w waluty potrzebne jest solidne przygotowanie emocjonalne

dobre :) możesz cos wiecej na ten temat?

nie tak dawno temu na przykład przeczytałem w książce "vademucum inwestora walutowego" Krzysztofa Kochana o tym że najlepszymi inwestorami na giełdzie czy to papierów wartościowych czy walutowej są osoby pozbawione jakichkolwiek emocji(dobrym przykładem są psychopaci). Można podać na prawdę wiele przykładów na złe postępowanie pod wpływem emocji, podam dwa. Pierwszy to na przykład w funduszach inwestycyjnych w listopadzie tego roku kiedy to bessa dotknęła dotkliwie większość tamtejszych inwestorów. Sporo część z nich zlikwidowała swoje fundusze bojąc się dalszych strat. W tym miesiącu cierpliwi czy raczej przygotowani emocjonalnie inwestorzy mają zyski sięgające 0,2-5% dziennie (zależy oczywiście od funduszu). Kolejnym moim zdaniem doskonałym przykładem na zdradzieckie działanie emocji jest w psychologii nazywany tzw. dowód społecznej słuszności (czy jakoś tak, nie pamiętam dokładnie). Chodzi oto że ludzie działają "stadnie" Wybierają najczęściej na przykład fundusze gdzie jest najwięcej inwestorów, to dla nich znak że jest to fundusz najlepszy co może być kompletną bzdurą niekiedy. Więcej o tym można przeczytać w książce pt "otwarte fundusze inwestycyjne" Macieja Rogala.

Mayko.pl - skuteczne pozycjonowanie stron www
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monety wszyscy chwala a nikt nie wspomniel ze w styczniu pod NBP beda kolejki od 4 rano fakt przebitka ok ale nikt nie pisze ze trzeba bedzie stac kilka godzin w mrozie po to tylko zeby kupic 1 monete bo wiecej pewnie w okienku nie beda chcieli sprzedac na 1 osobe ;] Pisze o tej serii zwierzeta na ktora wszyscy sie tak jaraja.

Pozdrawiam, breja

wl4u3.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, co to za inwestycja w monety? Kieszonkowe inwestujecie? Przecież nikt nie wyżywi rodziny ze stania w nocy w kolejce i popychaniu na allegro tego co się wyprosiło w okienku w banku.

Róbcie to co umiecie najlepiej czyli pozycjonujcie. Kupcie za 20k jakiegos towaru (byle nie tego co wszyscy na allegro sprzedają) i zróbcie sklep internetowy z prezentami urodzinowymi czy czymkolwiek. jakieś badziewie a la cepelia pewnie bedzie OK. To tylko luźny przykład, im mniej ludzi sie na czymś zna tym lepiej dla was.

Jest jeszcze sporo nisz do zagospodarowania w necie, sam już mam trzy fajne upatrzone sprawy tylko czasu brakuje na spróbowanie:( Naprawdę jest na czym zarobić zwłaszcza, że wiecie jak ściągnąć klienta do sklepu:)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kila, mylisz się i to bardzo. :-) Nie wszystkie monety można kupować pojedynczo w okienku. :-) Wiesz że na niektórych monetach w przeciągu pierwszego roku przebicie jest 500-800%? Pokaż mi drugą taką inwestycję (z tak niskim ryzykiem, i oczywiście nie mówię o inwestycji w siebie bo wiem ile można zarobić na SEO) a zwrócę honor i postawię dobrą whisky...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, co to za inwestycja w monety? Kieszonkowe inwestujecie? Przecież nikt nie wyżywi rodziny ze stania w nocy w kolejce i popychaniu na allegro tego co się wyprosiło w okienku w banku.

Róbcie to co umiecie najlepiej czyli pozycjonujcie. Kupcie za 20k jakiegos towaru (byle nie tego co wszyscy na allegro sprzedają) i zróbcie sklep internetowy z prezentami urodzinowymi czy czymkolwiek. jakieś badziewie a la cepelia pewnie bedzie OK. To tylko luźny przykład, im mniej ludzi sie na czymś zna tym lepiej dla was.

Jest jeszcze sporo nisz do zagospodarowania w necie, sam już mam trzy fajne upatrzone sprawy tylko czasu brakuje na spróbowanie:( Naprawdę jest na czym zarobić zwłaszcza, że wiecie jak ściągnąć klienta do sklepu:)

Pozdro

Popieram, również mam kilka dobrych pomysłów a brakuje środków i czasu na ich realizację. Co do monetek to choćby była i właśnie przebitka 800% to czy na naprawdę ma to przyszłość żeby stać najpierw 10ha w kolejce a później szukać zbytu na allegro ? Nie widzę w tym finansowej wolności

Mayko.pl - skuteczne pozycjonowanie stron www
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo. Kup sobie pudełko bankowe 80 sztuk. Podpisz umowę z mennicą państwową. Kupuj złote monety po min. 1000 zł. I co ? Można. A ja nie zamierzam stać w NBP. Kupuje ciekawe monety co są dostępne w NBP (ASP, Wyspiański, Getto). Kupuje po 20 czasami mniej. Dopiero zaczynam się tym bawić od jakiś 2-3 miesięcy. Chcesz kupić w NBP ? Bierzesz ekipę 30 osób na 20 grudnia. Płacisz im po 20 zł czy 30 za stanie. Kupują Korzenia po 75 zł. Na allegro kosztuje 250 - 300 zł (różne ceny są). Więc zwrot jest od 250% do 300%.

Wystarczy tylko chcieć, poszukać i poczytać. Ja kupuje korzenia w PKO (mam zamówione większą liczbę sztuk) tylko, że mam znajomego.

P.S. Myślcie, że nie da się na tym zarobić. I dobrze, oby tak dalej. Wszystko jest w necie, czytać i można ładne procenty brać.

(L)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale pomyśl czy bedzie Ci się chciało handlować do emerytury monetami? A może lepiej rozwinąć jakiś biznes, z upływem czasu zatrudnić kilku pracowników i odcinać kupony.

Bez ryzyka nie ma niestety biznesu, ale mozna to ryzyko minimalizować dobrym rozeznaniem rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności