Skocz do zawartości

[stała współpraca] Poszukuje programisty php+mysql


IFun

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Tak jak w temacie, poszukuję osób/osoby znającej te zagadnienia ALE ze szczególnym uwzględnieniem wydajności tworzonych systemów.

Wiek nie gra roli, aczkolwiek w przypadku >18 lat będziesz musiał się postarać, żeby przekonać mnie do swoich umiejętności:)

Już na samym wstępie zaznaczam, że chodzi mi o stworzenie systemów nie tyle skomplikowanych, co wydajnych - i bardzo proszę o wzięcie tych słów na poważnie. Specjalnie piszę na Waszym forum, ponieważ uważam że tutaj mam większe szanse znalezienia kogoś poważniejszego niż np. na forum WH. Współpraca długoterminowa, oczywiście wynagrodzenie nie w formie kont, designów czy avatarów, ale nie również za 2000 miesięcznie, ani nawet 1000. Osoby nastawione tylko na zysk - dziękuje ale przykro mi, nie stać mnie na Was:) Szukam osoby mającej czas, chęci i doświadczenie - wszystko to w ciekawych celach. Jeśli masz wolnych kilka godzin w ciągu dnia i nie wiesz co z nimi zrobić - napisz, rozmowa przecież do niczego nie zobowiązuje...

Zainteresowanych proszę o PW z numerem gg i adresami istniejących już systemów.

Pozdrawiam

Sławomir Karaś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności