Skocz do zawartości

PR 1 w miesiąc?


drag0

Rekomendowane odpowiedzi

PR nie ma większego znaczenia. Przeważnie świeże domeny dostają PR=1 lub PR=2 więc to normalne.

Taaaak? To po ilu dniach można liczyć na taki "bonus"?

Dokladnie tak jak myslisz :) staramy sie wam uzmyslowic od 13tu postow ;)

:) Chciałem coś wyjaśnić, bo wydawało mi się, że wszyscy w tym temacie (poza tymi, którzy starali się przekonać innych, że jest inaczej) myślą, że gizmoo się nie zna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PR- nie swiadczy teraz o niczym, mozesz miec mase BL i PR2czy3 bo google uzna ze to sa nienaturalne a zdazaja sie strony co sa ledwo 2,3 miesiace i maja po PR6 i zaledwie kilka BL, bylo juz na forum otym w jakims poscie ze google wariuje... sam mam taka domenke ze po niecalych 2 tygodniach , byl akurat update PR i domena linkowna z jednej PR4 dostala wlasnie PR4.. nie sugerojcie sie PR, jest duzo wiecej lepszych wykladnikow ktore daja o jakie takie odzwierciedlenie mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeważnie świeże domeny dostają PR=1 lub PR=2 więc to normalne.

Potwierdzam smile.gif.

Kiedy więc mogę liczyć na taki "bonus"? :)

Ta różność PR i pozycjonowania (=!) kojarzy mi się z C++ tongue.gif....

No widzisz, mi z PHP :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności