Skocz do zawartości

Kiedy Google zaindeksuje moje podstrony?


lektury

Rekomendowane odpowiedzi

To zależy od wielu czynników od linkowania wewnętrznego - linki ze strony głównej na podstrony.

Linkując daj trochę na podstrony. Najlepiej podaj linka do swojej strony, to dostaniesz więcej konkretów.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do tematu ;) Dodałem stronkę do wielu katalogów i kilku innych stron z PR>3 i dzisiaj strona główna została zaindeksowana przez google. Kiedy mogę liczyć na indeksację przez Google?

W sekcji <head> - Jak często robot ma odwiedzać moją stronę (2, 5, a może jeszcze inna liczba dni)?

Dzięki i pozdro :P

https://www.6plus.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona istnieje dwa tygodnie, więc na razie linków jest mało :) Ale dodaje kilka dziennie i mam zamiar pisać wkrótce artykuły Presellowe.

Jak to usunąć? To dla Google nic nie zmienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mam usunąć zarówno:

<meta name="revisit-after" content="5 days">

jak i:

<meta name="robots" content="ALL" />

?

Wszystkie strony, jakie są wysoko w Google mają wpis <meta name="robots" content="index,follow,all"> :) Ale może nie od tego to zależy...

Na razie jestem pozytywnie zaskoczony, bo po kilku dniach bytu w Google strona pod moich hasłem jest 7 (fakt - nie jest ono zbyt trudne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności