Skocz do zawartości

NASZA KLASA - to w końcu musiało stać


Marcus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nigdy tego nie używałem, nie mam tam konta i nie mam zamiaru ale kurde nie długo to chyba wejde do kibla i zobacze papier z adresem nasza klasa.

To już jest jakaś paranoja, nawet obcy ludzie po paru zdaniach mi o tym zamulają, o tym kogo znaleźli i inne takie bzdety.

Chyba jeszcze żadna polska strona nie odniosła takiego sukcesu za pomocą marketingu szemranego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejdzie wszystkim pomału, zobaczycie.

takie rzeczy nie trzymają się długo. ileż można rozmawiać i znajdować starych znajomych?

wymiana telefonu i koniec odwiedzania serwisu.

chociaż ostatnio oglądam sobie całkiem przypadkowo jakiś program w telewizji. niestety za nic sobie nie mogę przypomnieć jaki ale...

prezenterka mówi: "no ja znalazłam swoich starych znajomych na nasza-klasa.pl"

a mi normalnie szczęka opada. to się robi przesadne, dzięki czemu nasza klasa zginie :D

Incognito - to tak, tam o pozycjonowaniu, ale nie Ciii, bo się wyda. Nie mów nikomu...

Przyszłość seo - wszyscy mówią to i ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymyślenie czegoś ciekawe to nie taka prosta sprawa:D

zaoferują pomoc w organizowaniu spotkań po latach?

według mnie trudno będzie im utrzymać taki ruch na dłuższa metę...

Incognito - to tak, tam o pozycjonowaniu, ale nie Ciii, bo się wyda. Nie mów nikomu...

Przyszłość seo - wszyscy mówią to i ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymyślenie czegoś ciekawe to nie taka prosta sprawa:D

A ja mam pomysł:

nasi-dluznicy.pl

Znajdź dłużnika z lat Twojego dzieciństwa! Pożyczyłeś

Mietkowi kubełek klocków na weekend, a on nie oddał?

Dzięki naszej stronie odnajdziesz go i odbierzesz mu

swoje klocki!

-

LINKI SPONSOROWANE

Masz problemy z dłużnikiem? Skorzystaj

z naszej oferty.

windykatoregzekturor-killemall.pl

Reklamy Góóglę

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sukcesem tej strony jest niewątpliwie przyciągnięcie użytkowników, którzy niemal nie korzystali z internetu/komputera.

Znam sporo takich, którzy przez nasza-klase przekonali się do tej "diabelskiej technologii".

Co ciekawe wiele osób nie robi sobie nic z tego, że strony ładują się po 2 minuty (lub wogóle). Przyzwyczajenie? Uzależnienie? Anielska cierpliwość? Wiem... brak alternatywy i to chyba jedyny powód.

Parę razy dostałem link na gg, po kliknięciu pokazała się strona "spróbuj ponownie - zespół nasza-klasa".

Dla mnie to kpina z użytkowników i już tam nie zaglądam.

Spis stron

Loga, dzwonki - nakarm komóreczkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że nasza-klasa.pl zamula to jedna sprawa, a to, że pomysł był dobry (nawet bardzo) to drugie.

Priorytetem dla nich jest zmiana serwerów i optymalizacja całego serwisu. Wiadomo, że ich sukces nie będzie wieczny ale i tak jest godny podziwu. W/g mnie jak będzie działał ten serwis w sposób, który nie irytuje (osobiście nie mam cierpliwości żeby przeglądać) to przyciągnie jeszcze więcej ludzi, a po jakimś czasie wszystko stanie w miejscu. Będzie jakaś gromada takich co to do końca życia będą tam zamulać :D

Pozdro.

– Whose motorcycle is this?

– It's a chopper, baby.

– Whose chopper is this?

– Zed's.

– Who's Zed?

– Zed's dead, baby, Zed's dead.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na miejscu administratora N-K po uporaniu się z problemami technicznymi dodał jakąś rozrywkę użytkownikom (np. gry karciane multiplayer) :)

ja mysle ze z tego sie zrobi takie nowe grono tylko takie w kotrym [przez jakis czas] nie trzeba bedzie placic za dorzucanie zdjec itp.to w zaadzie juz ma wiele wspolnych cech.

mnie ten portal w ogole nie bawi ale tez raz mnie ktos zaprosil wszedlem i okazalo sie. ze jest pare osob z ktorymi nie mam od lat kontaktu.

seo is dead

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności