Skocz do zawartości

NASZA KLASA - to w końcu musiało stać


Marcus

Rekomendowane odpowiedzi

zarejestrowalem sie... i chyba jestem inny, bo znalazlem 3 znajomych, niby fajnie i szukalem opcji skasuj konto... ile mozna :) ogolnie dziwi mnie spedzanie czasu na tej stronie. dla mnie bylo to 5 minut i mam dosc.

To i tak spory sukces. W 5 minut odnaleźć 3 znajomych przy tym tempie działania serwisu. Ja nim odnalazłem jednego, to zdążyłem przeładować z 20 razy jedną podstronę (serwer przeciążony), iść zjeść kolację i wypić browarka. Ok. 21.00 zaczałem szukać nastepnego - po 'szkle kontaktowym', gdy się wszystko załadowało - wylogowałem się. Szkoda nerwów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja bym na miejscu właścicieli jak najszybciej bym opchnął ten serwis i zainwestował np. w nieruchomości ;) albo budował większą społeczność serwisu nie bazującą na klasowych znajomych, co będzie niezmiernie trudne...

Tu miała być sygnatura...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ciżko z tego coś zrobić... Ale fakt, kasę niezłą by zabulili.. ;) Niech sprzedadzą część akcji ja nasze GG ;) I kupią Pałac Kultury za to... ( zart) xD

Oni (a w zasadzie On) sprzedał już część udziałów, więc chyba jesteś troszkę nie w temacie ;)

Generalnie wydaje mi się, że wiele osób jest tutaj zazdrosna i nie potrafi się pogodzić z faktem, że strona nasza-klasa.pl jest tak popularna bez większego wysiłku jeśli chodzi np. o pozycjonowanie. Zazdrośćcie, ale pozytywnie i jak tak Wam nie pasuje ta strona, to zróbcie lepszą. Nikt nie broni. Tak to już niestety jest... wszyscy narzekają na GG, fotkę... itp. Tylko nikt nie bronił być lepszym i zrobić te rzeczy wcześniej.

wszyscy mówią co mają zrobić a pewnie żaden nie był w takiej sytuacji nie mówiąc o posiadaniu takiej kasy

Dokładnie - a pewnie większość by chciała ;)

Ja bym chciał, i gdybym mógł, to zrobiłbym to, co napisałem wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A interesował się już ktoś, ile by kosztowało napisanie takiego skryptu? :)

terz tylko załozy stronę naszaklasa.pl i wypozycjonować przed nasza-klasa i ciekawe ile wejść by było..
Już jest, ale jakoś nie specjalnie z tego korzysta, bo na drugiej pozycji, też pewnie sporo wejść.

Mar

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio chyba na wp był artykuł o tym...serwis ktoś tam wycenia na jakieś 15mln pln, natomiast sprzedali 20% udziałów - i szacuje się że dostali za to jakieś 3 mln. pln

No to nawet jednej Willi za to nie kupią w okolicy :) a ktoś tu pisał, że serwery, że wille :) he he he.

wszyscy mówią co mają zrobić a pewnie żaden nie był w takiej sytuacji nie mówiąc o posiadaniu takiej kasy ;)

Kilka sosób na forum pracowałeo na pewno pod większa presją czasu, obciążeniem i przy systemamach, któreych wyłaczenie powoduje cos więcej niż tylko kilka kurw rzuconych przez monitor.

A Kasa ... znowu jesteś w błędzie. Znam osobiście kilka osób z forum, które na spamach zarobiły więcej w przeliczeniu na miesiąc - niż wyjdzie z tego rozrachunku - inwestycja w sprzęt, ludzi, biura podział na wspólników.

Milion złotych choć pieknie brzmi to teraz już jest niewiele - ot porządny dom na obrzeżach miasta jest tyle wart.

Parę osób już zauważyło (baardzo słusznie), że problemem dla nich bedzie zatrzymanie ruchu - jak na razie nie mają na to pomysłu. A w rozrachunku liczy się nie chwilowy "pik", tylko cały ruch w okresie roku:

https://www.alexa.com/data/details/traffic_...amp;size=Medium

całki z tych wykresów to roczny ruch (powierzchnia pola pod wykresem). Jak widać dopiero utrzymanie takiego ruchu jak teraz dałoby szansę naszej klasie na coś wielkiego, a tu marzec-kwiecień i zacznie się ruch w dół.

ZOBACZYMY ZA ROK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

mysle ze serwery zapewnie firma ktora to kupila

ale fakt faktem na ich miejscu sprzedal bym to za 15 mln i znowu zainwestowalbym w jakis portal

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale fakt faktem na ich miejscu sprzedal bym to za 15 mln i znowu zainwestowalbym w jakis portal

Zawsze o tym samym myślę. :D

Tylko, że w ich przypadku to się nie opłaca. Teraz mają ponad 5 mln zarejestrowanych, a na początku grudnia było 3 mln.

Niech sobie jeszcze poczekają i w odpowiedniej chwili wykonają dobry ruch.

Inną sprawą jest to, że inwestor przez umowę może blokować takie transakcje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności