Skocz do zawartości

NASZA KLASA - to w końcu musiało stać


Marcus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Serwisy o dużym ruchu (ale stopniowo rosnącym) np. portale onet, wp, interia budowały swoją infrastrukturę serwerowo-programową ewolucyjnie a nie jak przyszło "naszej-klasie" rewolucyjnie gdzie liczba wejść rosła w sposób IMHO porównywalny z reakcją łańcuchową. A między tymi pojęciami jest zasadnicza różnica :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z serwisów społecznosciowych to jedynie goldenline.pl mnie kręci, w N-K nie ma nic ciekawego.

Mogę też wam zacytowac fragment z gazetki metro:

Witam

Będę pisała pracę magisterską na temat "Analiza kompleksów społecznych na

przykładzie portalu nasza-klasa.pl".

Teza jest taka, że ten portal jest dokładnym odzwierciedleniem kompleksów

ludzi tam zapisanych.

Już tłumaczę o co chodzi. Np. dziewczyny, które w szkole nie miały powodzenia,

teraz prezentują z dumą swoje zdjęcia ze ślubu lub z narzeczonymi, ludzie z

biednych rodzin obnoszą się samochodami, domami, niby przypadkiem zamieszczają

takie zdjęcia, jakby nie mieli innych, ludzie którzy w szkole nigdy nie brali

udziału w imprezach i nie pili alkoholu teraz przedstawiają siebie jako

szalonych imprezowiczów, ci którzy nie mieli znajomych, teraz prześcigają się

w ich kolekcjonowaniu na portalu itp. itp. W przypadku moich znajomych

(czasem znajomych to za dużo powiedziane) sprawdza się to w 90%.

Jakie jeszcze kompleksy znacie, najlepiej na przykładach?

Czy to znaczy że jak nie mam profilu to nie mam kompleksów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę też wam zacytowac fragment z gazetki metro:
Witam

Będę pisała pracę magisterską na temat "Analiza kompleksów społecznych na

przykładzie portalu nasza-klasa.pl".

Teza jest taka, że ten portal jest dokładnym odzwierciedleniem kompleksów

ludzi tam zapisanych.

Jakie jeszcze kompleksy znacie, najlepiej na przykładach?

Czy to znaczy że jak nie mam profilu to nie mam kompleksów :)

W zyciu nie czytalem niczego bardziej kretynskiego.

To znaczy co? Jak ktos chce dodac swoje zdjecie, to zamiast tego z wycieczki zagranicznej, na ktorym stoi sobie usmiechniety i opalony pod palma kokosowa, ma zamiescic zdjecie jak wraca szaro-bury i zmeczony z pracy z siatami z Tesco? Ktos tu powariowal...

Oczywista ze ludzie chca sie przedstawic starym znajomym w najlepszym swietle. I bardzo dobrze. To normalna kolej rzeczy, taka jest ludzka natura.

A to wieczne bebnienie o kompleksach i o tym jacy to Polacy zakompleksieni, to sie nadaje do Gazety Wyborczej - oni robia wszystko, zebysmy nie przestawali o sobie myslec jako o holocie i bandzie zakompleksionych "polaczkow".

Zreszta dzis rano link do posta o podobnej tresci wisial na glownej stronie portalu GWyborczej - wielkimi literami wypisany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

pozwoliłem sobie odświeżyć temat...

czy ktoś, wie coś więcej na ten temat:

https://www.tvn24.pl/12692,1553165,wiadomosc.html

??

Incognito - to tak, tam o pozycjonowaniu, ale nie Ciii, bo się wyda. Nie mów nikomu...

Przyszłość seo - wszyscy mówią to i ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak myślicie,

czemu przeszło to tak bez "echa"?

to było dobre poszunięcie? odsprzedać naszą klasę?

ciekaw jestem opinii.

Incognito - to tak, tam o pozycjonowaniu, ale nie Ciii, bo się wyda. Nie mów nikomu...

Przyszłość seo - wszyscy mówią to i ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co o tym słyszałem.

Dziwi mnie to, gdyż przecież portal bardzo dobrze się rozwijał, przynosił duże dochody a tutaj nagle bęc --> już nie Polskie?

Moim zdaniem było to złe posunięcie, jednakże możliwe że spowodowane wzgledami osobistymi byłego właściciela. Jednak jeśli były brane pod uwagę statystyki (malejące) serwisu - to sprawa do przemyślenia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze zrobili. Skoro to było 5 miesięcy temu to były to chyba szczytowe chwile NK. Nigdy się tam nie rejestrowałem ale z komentarzy znajomych teraz trendy jest usunąć swoje konto na NK. Poza tym pamiętacie jakie było ogromne zainteresowanie serwisem w grudniu. TVP, Polsat czy TVN prześcigały się w robieniu reportaży o NK, a raptem miesiąc później sprzedane i to po cichu. Już wtedy wielu snuło teorie dlaczego akurat wtedy jest tak głośno o tym, a teraz chyba wyszło to na jaw ;)

Dzień bez afery na PiO jest dniem straconym :)

small_logo_footer.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja osobiście uważam, że posunięcie było dobre.

NK ma coraz mniej aktywynych użytkowników i moim zdaniem przechodzi powoli w strefę cienia.

Incognito - to tak, tam o pozycjonowaniu, ale nie Ciii, bo się wyda. Nie mów nikomu...

Przyszłość seo - wszyscy mówią to i ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności