Skocz do zawartości

Co wpływa na PR?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ghosti to że ty nie linkujesz podstron nie znaczy, że nikt tego nie robi. Wyobraź sobie, że ja linkuje podstrony i to niektóre dość mocno jak chce klienta skierować od razu na określony towar w sklepie. Podlinkowuje je także w celu lepszej indeksacji całego serwisu i z kilku innych przyczyn jak chociażby to aby linki wyglądały bardziej naturalnie. Ile stron linkowanych naturalnie jest linkowana tylko na strone główną ? (pomijam tu oczywiście fakt ile stron jest wogóle linkowana naturalnie :) )

Nigdzie nie napisalem, ze nie linkuje podstron to ad 1. Uwaga w domysle dotyczyla linkow sprzedawanych m.in. poprzez allegro umieszczanych na 20 000 podstronach. Na allegro cena linka jest wyznaczana przede wszystkim przez PR strony glownej oraz ew. takze ilosc podstron. A co do linkowania podstron sa serwisy, na ktorych warto to robic, sa takie, na ktorych sie to nie oplaca. Podstrony zwiazane z konkretna podtematyka strony zazwyczaj warto linkowac na te slabsze hasla lub jak to nazwales "lepszej indeksacji".

Ostatnio miałem okazję spędzić wakacje w Turcji. Znalazłem fajne informacje dla turystów. Pewnie mają tego więcej :)

Na koniec polecam artykuł Pauliny o najlepszych tabletkach na odchudzanie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Pozwolę sobie się podłączyć pod temat bo nie chcę zakładać nowego. A moje pytanie jak najbardziej w temacie.

Mam nową stronkę (2miesiące), zupełnie nie linkowaną do tej pory. Czy dla jej PR lepiej będzie jeśli podlinkuję ją z moich 2 stron PR3 i PR4 (wszystkie 3 strony na innych IP), ew. dodatkowo z 1 czy 2 innych o PR>3 (pewnie kupionych na allegro...), czy jednak lepiej przepuścić ją przez addera i dać kilkaset kiepskich linków?

Intuicyjnie wybrałbym pierwszą wersję ale może jednak adder będzie lepszy?

Opcja nr 3 to oczywiście zrobić jedno i drugie. Ale na razie interesujemnie czy wyższy PR da kilka mocnych linków czy kilkaset słabych?

Może ktoś robił jakieś testy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie dlugosc zielonego paska to czysty przypadek(wnioski z opserwacji wlasnych stron).

pozdro.

PS. A po co ci PR ?

Zwiedzaj multimedialnie TRÓJMIASTO z AUDIO PRZEWODNIKIEM - bądź indywidualny.

certyfikat energetyczny świadectwo energetyczne charakterystyka energetyczna

Tradycjonalne jak i modernistyczne DONICE doskonale się nadają do urozmaicenia mieszkania, miejsca pracy jak i ogrodowych zaciszy domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście zrobić jedno i drugie :D

Według mnie jeśli tematyka tych dwóch stron jest zbieżna i są dobrze podlinkowane to większego powera da umieszczenie linku na tych dwóch stronach zwłaszcza dla świeżej strony, co więcej będzie to dużo bezpieczniejsze.

Co do PR j/w

Tłumacz angielskiego

Kilka linków Tłumacz angielskiego, tłumacz angielski oraz tłumacz języka angielskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak zapomniałem napisać, że nie pytam czy PR ma jakieś znaczenie itp. :D

Dzięki symetryk za odpowiedź na temat.

Zastanawiam się czy rzeczywiście zrobić jedno i drugie. Czy te linki z addera nie mogą ujemnie wpłynąć na PR? wpłyną pewnie dodatnio na pozycję strony w serpach ale o to akurat mi nie chodzi w tym przypadku, bo tę frazę łatwo wypozycjonować, jest dość niszowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PR lubi przechodzić ze strony na stronę, dlatego uważam, że bardziej wartościowe będą linki ze stron podobnych tematycznie z wysokim PR niż ze śmieciowych katalogów :D Jeśli masz czas i ochotę, możesz także dołączyć Addera, ale to chyba strata czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności