Skocz do zawartości

przekierowanie z domeny której tydzień nie było


mlody0072

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam takie pytanie nie miałem jeszcze takiego problemy to znaczy od 6.12.2007 miałem wyłączoną stronę została przywrócona dopiero dzisiaj ale właściciel hostingu i domeny nie chce mnie sponsorować już wiec założyłem domenę i zrobiłem przekierowanie po przez takie coś

<?
Header( "HTTP/1.1 301 Moved Permanently" );
Header( "Location: https://www.domena.net" );
?>

stronę że tak powiem wywaliło z google strona było dobrze wy pozycjonowana ponad 60 tysięcy linków do niej prowadziło

moje pytanie jest takie czy moja domena wróci na te miejsca czy już nie mam co na to liczyć a jak tak to po jakim czasie można się spodziewać

czytałem już na forum ale to tam były przypadki że strony nie było z 1 miesiąc a u mnie jest to krótszy czas wiec dlatego stawiam to pytanie.

Z góry dzięki za odpowiedz

bilbord_opublikuj_mini.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, różnie z tym bywa. Lepiej jest jeśli, po tak długim okresie, powróci ten sam adres, już kilka razy miałem podobne problemy, zawsze jak strona wyleciała z indeksu, linkowałem ją mocniej i powracała przeważnie na tą samą pozycję, (+-2 oczka), ale miałem do czynienia z mocną domeną, powyżej dwóch lat i w grę wchodziły wysokie pozycje.

Raz nawet, jak serwer nawalił, zrobiłem przekierowanie na inną domenę, ale na stronę o podobnej tematyce, i wtedy miejsce starej domeny zajęła nowa, a po kilkunastu dniach jak serwer ruszył udało mi się znów rozbić to na dwie niezależne domeny w wynikach :piwo:

Więc kombinuj, bo jak wysoka pozycja to jest o co walczyć, takie przekierowanie właśnie stosowałem w drugim przypadku, choć trochę wcześniej, póki strona była jeszcze w wynikach.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ja ostatnio zakupiłem domenę ok. 10-letnię - zaindeksowaną, zrobiłem "301", po 3. dniach googiel podmienił domenę na mój nowy nabytek, jak domena wyleciała 2 tyg. temu to do dziś nie wróciła, mam nadzieję, że mój nowy nabytek przejmie z czasem wszystkie linki z mojej starej domeny poza oczywiście jej młodym wiekiem, mam nadzieję że skorzystam z tego 10-letniego staży, bo na logikę jakby G resetował wiek, to wystarczyłoby siakąś nową domenę przekierować np. na www.wp.pl i w ten sposób można by załatwić "wirtualnych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności