Skocz do zawartości

nasza klasa - wzrost reklam


kubap10

Rekomendowane odpowiedzi

osoby używające adblock to zwykli złodzieje i cwaniacy, którzy powinni być ścigani przez prokuraturę

osoby piszące o zlodziejach to zwykłe psie kupy, powinno się je sprzątać :D

ps. zastanów się czasem zanim coś napiszesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ja używam adblocka od kilkunastu dni, do blokowania kilku 'zwykłych' banerów na kilku serwisach, które odwiedzam, ze względu na to, że na ich animacje idzie chyba 99% mocy procesora, przez co ogólnie komputer muli, nie da się korzystać, wcześniej mulące reklamy były wyświetlane w jednej odsłonie, co dało się przeboleć, ale teraz często są one na stałe,

mógłbym oczywiście nie korzystać z tych serwisów jak mi się nie podoba, ale twórcy banerów mogliby zwrócić uwagę na to jak te banery działają przy innych konfiguracjach, a i chyba lekką przesadą jest to, że strona waży 50kb, a banery w koło dodatkowe 200...

a komputer mam niecały rok, pewnie jak bym coś po konfigurował to by mi się reklamy lepiej wyświetlały, ale bez przesadyzmu, konfigurować komputer pod banery? :D

chętnie wyrzucę adblacka, jeżeli bez niego będę mógł swobodnie przeglądać te kilka stron, swobodnie = bez opóźnienia przewijać scrollem, klikać w linki, jeździć kursorem, itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osoby używające adblock to zwykli złodzieje i cwaniacy, którzy powinni być ścigani przez prokuraturę

https://tlumacz.interia.pl/

Wejdź tutaj i skorzystaj ze słownika ciekawe czy ci się uda 90% klika w reklamę zamiast w słownik bo zanim wybiorą pole pojawia sie reklama. Jest takie powiedzenie głupi ten co głupio robi, wiec dopasuj sobie ten cytacie do sytuacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty oczywiście w przerwie filmu w tv siedzisz i oglądasz wszystkie reklamy w blokach po 15 minut :(

Adblock rulez!

Jak ktoś robi latające reklamy to niech się nimi wypcha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się nie chce oglądać reklam to się płaci za usługę, gdyby tak każdy blokował reklamy to by serwisy pobankrutowały i byście nic nie mieli

Broni ci ktoś zrobić płatny dostęp do stron skoro jesteś tak bardzo okradany?

A jeśli nie to polecam umieszczać strony na localhost, nikt z włączonym adblock'iem tam nie zajrzy :(

Spis stron

Loga, dzwonki - nakarm komóreczkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ludzie kochani, bo mnie krew zaleje, jak się nie chce oglądać reklam to się płaci za usługę, gdyby tak każdy blokował reklamy to by serwisy pobankrutowały i byście nic nie mieli

a niech bankrutują , selekcja naturalna, może wtedy zaczną powstawac ciekawe strony bo moim zdaniem kiedys było więcej ciekawych rzeczy a teraz to jeden wielki słup reklamowy :P

Im więcej upadnie kiepskich stron tym lepiej dla mnie.

Adblock ma tyle ciekawuch opcji że chyba każda reklame jest w stanie zablokować i należy go obowiązkowo stosować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOUKETTA - ciebie to powinni za głupote scigać...

Jakby ludzie nie robili MFA i nie pakowali reklam wszędzie gdzie to tylko możliwe nie mówiąc już o pop-upach, rozsuwanych banerach-aniamacjach na całą strone, czy filmikach video z głosem ! (które włączają. sie automatycznie i nap***** po głosnikach) innymi słowami jakby reklama była nie inwazyjna i w rozsądnych ilościach to nikt by tego adblocka nie instalował...

Btw a jak przelączysz blok reklamowy w przerwie filmu to też jesteś złodziejem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(które wląnczaja sie automatycznie i nap***** po głosnikach)
włączają...

Mimo iż nie jestem za reklamami na całą stronę to jednak ja na swoje strony nie wpuszczam ludzi z adblockami (jest kilka wyjątków), ja im nie robię łaski ani oni mi. Osoby takie są grzecznie wypraszane. Oni idą na inną stronę a ja nie tracę niepotrzebnie ruchu (strony może są wartościowe a może nie), sądzę że ludzie wolą wchodzić na strony z reklamami niż na takie z płatnym dostępem. :-) Na czymś trzeba na takich stronach zarabiać. Ktoś chce mnie pozbawić zarobku, to nie korzysta ze strony. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw a jak przelączysz blok reklamowy w przerwie filmu to też jesteś złodziejem ?

Co innego przełączyć a co innego wyciąć blok reklamowy programem i oglądać film dalej nie widząc reklam ;-) - to nie to samo :)

Dopóki goście z adblokami stanowią niewielki procent oglądających moją stronę to nie ma problemu, jakby to było 90% to na bank ich bym polokował ;-)

A co do naszej klasy pl to myśle że zarabiają w granicach 100-600 $ dzień (ostatnio małe stawki za klik :))

Nie masz gdzie stawiać zaplecza? - Darmowe serwery dla webmasterów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności