Skocz do zawartości

nasza klasa - wzrost reklam


kubap10

Rekomendowane odpowiedzi

osoby używające adblock to zwykli złodzieje i cwaniacy, którzy powinni być ścigani przez prokuraturę
:D

Dlatego nie używam ad-blokera, po prosty wyłączam JS i flesza :D

Jeśli strona wymaga do poprawnego działania tych komponentów - trudno, prawie zawsze znajdzie się konkurencja, która potrafi serwować treść przy pomocy HTML+CSS, a nie JS i flesza.

Nie jestem przeciwnikiem reklamy, jestem przeciwnikiem NACHALNEJ reklamy. Szczyt chamstwa - "X" który nie zamyka reklamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
(które wląnczaja sie automatycznie i nap***** po głosnikach)
włączają...

Mimo iż nie jestem za reklamami na całą stronę to jednak ja na swoje strony nie wpuszczam ludzi z adblockami (jest kilka wyjątków), ja im nie robię łaski ani oni mi. Osoby takie są grzecznie wypraszane. Oni idą na inną stronę a ja nie tracę niepotrzebnie ruchu (strony może są wartościowe a może nie), sądzę że ludzie wolą wchodzić na strony z reklamami niż na takie z płatnym dostępem. :-) Na czymś trzeba na takich stronach zarabiać. Ktoś chce mnie pozbawić zarobku, to nie korzysta ze strony. :-)

Ja bym proponował odrazu zrób stronę płatną , jak chcesz zarabiać to Twoja treść powinna być na tyle wartościowa by ktoś za nią zapłacił. Im więcej będzie taki osób jak Ty, które wypraszają ludzi z adblockiem tym bedzie więcej bedzie narzędzi do usuwania reklam i będą coraz lepsze. Bo przecież nie sprawdzisz czy reklama sie fizycznie u mnie wyświetliła ? :D

Nie jestem przeciwnikiem reklam bo sam mam kilka stron z których dolarki wpadają ale daleko mi do blokowania ludzi z adblockiem.

osoby używające adblock to zwykli złodzieje i cwaniacy, którzy powinni być ścigani przez prokuraturę

Za wychodzenie na kanapkę albo sex podczas reklamy chłosta ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw a jak przelączysz blok reklamowy w przerwie filmu to też jesteś złodziejem ?

Co innego przełączyć a co innego wyciąć blok reklamowy programem i oglądać film dalej nie widząc reklam ;-) - to nie to samo :D

Dopóki goście z adblokami stanowią niewielki procent oglądających moją stronę to nie ma problemu, jakby to było 90% to na bank ich bym polokował ;-)

A co do naszej klasy pl to myśle że zarabiają w granicach 100-600 $ dzień (ostatnio małe stawki za klik :D)

sa juz telewizory omijajace reklamy :D rowniez podczas nagrywania

seo is dead

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bo przecież nie sprawdzisz czy reklama sie fizycznie u mnie wyswietliła

Sprawdzę, a nawet gdyby jakimś sposobem nie została wyświetlona to musi zostać wykonana i po Twoim programie blokującym.

A niech sie wykona i wyświetli , z Twojego punktu widzenia będziesz widział ze reklamy sie wyświetlają , z Mojego punktu widzenia ja ich nie bedze widział.

Tylko że kod JS wykonuje sie po stronie przeglądarki więc czysto teoretyzując wszelkiego rodzaju ograniczenia można wyciąć po drodze i uruchomić JS bez zabezpieczeń. Choć to raczej nie jest najlepsza metoda lecz jedna z wielu.

Z punktu widzenia osób broniących sie przed adBlock to mają te osoby do dyspozycji :

-uruchomienie kodu JS i sprawdzenie własciwości obiektów wielkosc , widocznosc kolor itp.

-sprawdzenie w sesji użytkownika co pobiera uzytkownik, jezeli pobiera HTML a nie pobiera JS to takiemu kopa w d...

Reklamę więc tak czy siak trzeba pobrać tylko jej nie wyświetlic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największe firmy odchodzą od prezentowania płatnej treści, a Ty zaczynasz w to wchodzić?:-)

Zawsze znajdzie się alternatywa...

Pokaż mi spektakluarne odejście od płatnej treści na rzecz jej "uwolnienia".

Ja raczej znam przypadki sukcesów portali z płatną treścią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał osobiscie np. zapłacić za lepsze traktowanie i brak reklam. np. gazeta.pl + archiwum wydań papierowych + jakaś sensowna wyszukiwarka, niż tak jak teraz być atakowanym flaszami na całą stronę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż mi spektakluarne odejście od płatnej treści na rzecz jej "uwolnienia".

Ja raczej znam przypadki sukcesów portali z płatną treścią.

Widocznie wszystko jest zależne od regionu i zawartości serwisu.

Gdzieś czytałem, że w USA zaczyna się odchodzić od płatnych treści, bo "prawie" każda strona ma swój bezpłatny odpowiednik.

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności