Skocz do zawartości

Sid, to nie było okay!


jez

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

ja nie oceniam nawet takich decyzji.

Odpowiadałem na zadane pytania do ogłoszenia i logiczne że nie robiłem teg na PRV bowiem częśc zainteresowana mogła uzyskać odpowiedzi nie zadając ponownie takiego samego pytania, mogła nie pomyśleć o zadanym pytaniu przez drugą osobę a przeczytać odpowiedź.

Wyjątkowo muszę się niezgodzić z nabijaniem postów.

Mam napisanych tutaj postów ponad 900 i większość znich to posty które zawierają dużo treści, więc nie piszę ich żeby je nabijać jak posty 1 zdaniowe typu racja tak właśnie.

Ściągnełem także linki z podpisów.

Nie mam wpływu na to co się zamyka a co się otwiera i takiego wpływu nie chcę mieć, od tego są admini, moderatorzy.

Tutaj jedynie można powiedzieć że wykazali się wyjątkowo szybką reakcją :-), ale tym też nie należy się przejmować, zreguły to oznaka słabści a nie mocy :-).

Można to przyrównać do bana w wyszukiwarce -brak logicznego wytłumaczenia łatwiej zastąpić przyciskiem BAN.

Po 2 to jasno widać - jest wiele innych topiców w ogłoszeniach które miały mniej zasadne pytania czy odpowiedzi a ni ebyły zamykane, a jak były to po 2 dniach dyskusji a nie w takim tempie.

Ale cóż takie dalsze postępowania doprowadzą tylko do tego że będzie działał dział pogaduszki i nic więcej a w tym dziale znajdziecie tylko posty na temat spamu lub analizy osób a napewno nie przydatne informacje dot. pozycjonowania.

Nie chcę oceniać czyjegoś postępowania i czynów.

Wiem jedno - zreguły ci z których się śmiano - śmieją się teraz i mają się dobrze.

Tak czy tak pozostaje mi otworzyć własne forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, mój stosunek do Szooka jest Wam znany.

Z drugiej strony... to autor wątku (tutaj ogłoszenia) powinien jednak mieć

minimum prawa do jego kształtowania. Więc jeśli dopuszcza możliwość

dyskusji (nawet głupiej) na temat swojego ogłoszenia, to warto by jednak

jego wolę uhonorować. Tym bardziej, że tutaj pytania były całkiem

oczekiwane i na miejscu.

Z trzeciej strony, jeśli krótko, zwięźle i bez dyskusji, w tym dziale, to...

krótko, zwięźle i bez dyskusji. Szook rzeczywiście może założyć inny

wątek w innym dziale i nie będzie problemu.

:]

Szy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Nie bede ocenial nikogo postepowania bo od oceny postepowania moderatorow jest Amin ktory juz wyrazil swoje zdanie na ten temat.

wydzielic nowy dzial "Analiza ciekawych ogloszen" Wink, a mozna to zalatwic w Pogaduszkach.

Popieram pomysl Michala - ktos inny po zamknieciu tematu w ogloszeniach moze czuc sie obrazony i takie tamaty beda sie powtarzac.

Pozdrawiam

Absurd, nonsens i hipokryzja.

Mój blog o SEO / SEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szook złożył ofertę, ludzie odpowiedzili pytaniami, a wy zablokowaliście.

Dlaczego nikt nie przeniósł tego do pogaduszek? Jak pamiętam phpBB ma możliwość dzielenia wątków i przenoszczenia części postów do nowego działu..

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzial Ogloszenia i Zlecenia niech bedzie krotki - ktos sie oglasza, zleca cos i juz, bez zbednych dyskusji. (...) mozna to zalatwic w Pogaduszkach.

Brawo Michał - to brzmi jak WebHelp z tym swoim chorym klimatem, gdzie za sensowny temat, ale bez np. [google] w nawiasach temacie momentalnie zamykają wątki i dają ostrzeżenia. Aż się odechciewa pisać.

Kiedys mialem 2 koty i oba byly "naprawione". Przeszly to bez problemow. :)

Dzięki :). 20 minut temu Kicia miała narkozę, aż mi ciarki przechodzą po plecach na samą myśl że już pewnie minutę nie ma macicy, a jakiś rzeźnik jej właśnie zaszywa pipkę... Cały dom sparaliżowany i czekamy na telefon od weterynarza jak się obudzi. Blah. :(

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :D. 20 minut temu Kicia miała narkozę, aż mi ciarki przechodzą po plecach na samą myśl że już pewnie minutę nie ma macicy, a jakiś rzeźnik jej właśnie zaszywa pipkę... Cały dom sparaliżowany i czekamy na telefon od weterynarza jak się obudzi. Blah. ;)

Jez bez takich opisów właśnie jadlem obiad...

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :D. 20 minut temu Kicia miała narkozę, aż mi ciarki przechodzą po plecach na samą myśl że już pewnie minutę nie ma macicy, a jakiś rzeźnik jej właśnie zaszywa pipkę... Cały dom sparaliżowany i czekamy na telefon od weterynarza jak się obudzi. Blah. :(

hrhrhr ;) powodzenia ;) nasza miala oproczy wycinania pipy od razu robiona przepukline, wiec sznyta na pol brzucha... jak wrocila nacpana do domu to uwierzylem ze dzikie koty, nawet nasze rysie albo zbiki, to GROZNE zwierzeta. Zwlaszcza ranne i z nie przycietymi pazurami, istna maszyna do zabijania ;))

a jak moge cos prodzic, to kupcie jej od razu kolnierz, jak bedzie chciala sobie wyjac szwy to zaden kubraczek nie pomoze.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umiesciłem obostrzenia do ogłoszeń w regulaminie

https://www.forum.optymalizacja.com/ftopic3007.html

Mam nadzieję że pomoże :D

Ps.Mariusz(Szook) 2 razy pisałem że mozesz to opisać tutaj twoja wola

Prosty Przykład pojawił sie własnie w tej chwili

8)

https://www.forum.optymalizacja.com/ftopic4351.html

Pozdrawiam

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności