Skocz do zawartości

Za co Lis został dziennikarzem roku?


Saint

Rekomendowane odpowiedzi

"Analizowałem co zrobiłem w tym roku i prawdę mówiąc, bez żadnej kokieterii, niczego takiego wielkiego nie zrobiłem" - mówił Lis.

więc winić go chyba nie można, skoro sam nagrodzony nie wie za co, to trudno nam będzie zgadnąć...

szkoda, że nie przedstawiają uzasadnienia wyboru, może po prostu chciano jeszcze na koniec kopnąć jeżące PiS? ;)

[..] nie myśleć jeszcze o emeryturze, i w przyszłym roku pokazać, że na tę nagrodę naprawdę się zasłużyło.

:)

ps. co do TVN, to może widzieliście ostatni materiał o zarobkach górników? pomijam kwestię tego, czy mało, czy dużo, itd. a chodzi o stwierdzenia, że górnik zarabiający 4688 PLN brutto dostaje do ręki tylko 1440 PLN,

co się dzieje z resztą kwoty? czyli ok. 1600 PLN? już nie mówią...

ale pokazują wydruk z wyliczeniami, na którym widać m.in. takie pozycje jak:

- ZZ "Kadra" - czyli datek na związek zawodowy...

- telefon - hm?

- spłata SKOK :) ah, te 'potrącenia'...

- sąd - hm?

- rachunek OR - zapewne oszczędnościowo rozliczeniowy, ah, znowu te 'potrącenia'...

oczywiście materiał jest tak przedstawiony, że można mieć wrażenia, że każdy górnik zamiast 3100 netto ma do ręki tylko 1440 jak ten, który spłaca kredyt, opłaca bezpośrednio z rachunku telefon, część zarobków odkłada na inny rachunek oszczędnościowy...

link: www.tvn24.pl/28377,1532615,1,1,fakty_wiadomosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z informacji "Wprost" wynika, że przeprowadzono już także rozmowy z Tomaszem Lisem, któremu pod koniec marca upływa półroczny termin zakazu pracy w mediach konkurencyjnych po odejściu z Polsatu. Najprawdopodobniej wtedy zobaczymy jego ponowny debiut w TVP.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z informacji "Wprost" wynika, że przeprowadzono już także rozmowy z Tomaszem Lisem, któremu pod koniec marca upływa półroczny termin zakazu pracy w mediach konkurencyjnych po odejściu z Polsatu. Najprawdopodobniej wtedy zobaczymy jego ponowny debiut w TVP.

Mozliwe, w koncu rzady sie zmienily na lepsze!

seo is dead

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z informacji "Wprost" wynika, że przeprowadzono już także rozmowy z Tomaszem Lisem, któremu pod koniec marca upływa półroczny termin zakazu pracy w mediach konkurencyjnych po odejściu z Polsatu. Najprawdopodobniej wtedy zobaczymy jego ponowny debiut w TVP.

Raczej nie ndobiut bo z tego co wiem to on juz tam pracowal ...

Giełda Domen Internetowych - najlepsze domeny w sieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie,kiedys bylem zwolennikiem pisu,teraz stwierdzam ze naprawde nie ma na kogo glosowac!chyba,ze po cos pokaze,bo narazie uniewinienie jakubowskiej to dla mnie skandal...Lisa nie lubie jako redaktora ,bo nie jest neutralny,jego nagonka na pis w programie co z ta polska to zenada....natomiast bardzo sobie cenie Pania Edyte Gawryluk.

LOK - LIGA OBRONY KRAJU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie,kiedys bylem zwolennikiem pisu,teraz stwierdzam ze naprawde nie ma na kogo glosowac!chyba,ze po cos pokaze,bo narazie uniewinienie jakubowskiej to dla mnie skandal...Lisa nie lubie jako redaktora ,bo nie jest neutralny,jego nagonka na pis w programie co z ta polska to zenada....natomiast bardzo sobie cenie Pania Edyte Gawryluk.

a ja bardzo cenie twórczość Michał W. i zespół Ich troje :):P:D

Dlaczego uniewinnienie Jakubowskiej to skandal, może dlatego ze pan Z. mówił ze winna, a tu okazuje sie ze nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie,kiedys bylem zwolennikiem pisu,teraz stwierdzam ze naprawde nie ma na kogo glosowac!chyba,ze po cos pokaze,bo narazie uniewinienie jakubowskiej to dla mnie skandal...Lisa nie lubie jako redaktora ,bo nie jest neutralny,jego nagonka na pis w programie co z ta polska to zenada....natomiast bardzo sobie cenie Pania Edyte Gawryluk.

Kiedyś byłeś? Jesteś cały czas.

Piszesz jak prawdziwy pisotalib, nie napisałeś oczywiście Pana Lisa, ale Lisa, natomiast o propisowskiej dziennikarce piszesz Pani Gawryluk, nawet imie pamiętasz, oczywiscie "jakubowskiej" z małej litery o Pani nie wspomnę, czyli jak KC pis przykazało na odprawie.

Post typowy dla onetu, ale widać forum optymalizacja została zaliczona do frontu walki o internet i tu też pis za posty płaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwny zbieg okolicznosci,nie mam czasu na klocenie sie na forum,kazdy ma swoje zdanie:)

Myślisz jak ludzie z pisu. Co ma prokuratura i sąd do tego rządu. Nic. Wreszcie k.. nic.

a jak nie potrafisz obronić swojej tezy to może nie trzeba było pisać w tym temacie.

Ostatni post na blogu - Po co Ci katalog stron?

if.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności