Skocz do zawartości

NAPP <- o co z tym chodzi


PawelC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Mam pytanie chciałem zainstalować program Acer eRecovery bo miałem zainfekowanego wirusem i antyvir go usunął, jednak po włączeniu instalki wyskakuje mi komunikat:

"Old NAPP version, eRecovery cannot be installed in this machine"

W google szukałem to znalazłem że to ma coś wspólnego z photoshopem. Wie ktoś może o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym już sobie poradziłem, tylko teraz jak chce zrobić w programie Acer eRecovery kopie Windowsa XP to na początku wyskakuje mi komunikat "Burn image error" i jak wezmę next to pokazuje się okno nagrywania, ale wszystko stoi cały czas w miejscu, czekałem 30 minut ale nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu chcę odzyskać system windows który jest na niewidocznej w windowsie partycji, napisałem do supportu acera i napisali mi że mam użyć do tego programu Acer eRecovery i postępuje według ich opisu, ale jak otwiera się okienko od zapisu na cd to stoi wszystko cały czas w miejscu. i nic nie nagrywa na płyte. Czy jest jakiś program dzięki któremu będzie widać tą niewidoczną partycje w windowsie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności