Skocz do zawartości

Koniecz ukrytych kosztów i pseudo obniżek!


sbvc

Rekomendowane odpowiedzi

Kto oglądał na TVN'ie fakty to wie.

Koniec głupich promocji ala:

- coś kosztuje 20 zł, robią promocje 50% i produkt wtedy ma cenę 25zł :)

- umieszczenie "gwiazdek" z ukrytymi kosztami

- bilety lotnicze za 1zł + niewymienione koszty z rzędu kilkuset złotych

- metafor np. "red bull doda Ci skrzydeł"

Ustawa już została uchwalona i (o ile się nie mylę) obowiązuje od dziś.

Ciekawe czy dotyczy to naszych kochanych rejestratorów domen z ich promocjami "za grosze" ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehhe. Jest taki tandetny sklep internetowy Cyberstore.pl

Zamowilem tam jakis czas temu pocketa za 1282 zł (pocket byl w promocji, cena bez promocji wynosila ponad 1500).

Nastepnego dnia odpisali, ze zamowienie jest anulowane bo nie maja towaru na stanie.

Wszedlem na strone sklepu i pocket ciagle byl dostepny, wiec zamowilem powtornie. Znowu anulowali.

Zapytalem dlaczego produkt jest dostepny skoro go nie maja. Dostalem odpowiedz, ze jest dostepny bo bedzie po nowym roku (co ciekawe umiescili go w kilu porownywarkach cen).

Dzisiaj z ciekawosci wlazlem i ten sam pocket dalej jest "dostepny". Tym razem cena promocyjna to 1500 z kawalkiem, a cena bez promocji 1700 z kawalkiem.

Moge ich juz skarzyc? :)

Najwyższej jakości strony internetowe można zamówić w firmie Invini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehhe. Jest taki tandetny sklep internetowy Cyberstore.pl

Zamowilem tam jakis czas temu pocketa za 1282 zł (pocket byl w promocji, cena bez promocji wynosila ponad 1500).

Nastepnego dnia odpisali, ze zamowienie jest anulowane bo nie maja towaru na stanie.

Wszedlem na strone sklepu i pocket ciagle byl dostepny, wiec zamowilem powtornie. Znowu anulowali.

Zapytalem dlaczego produkt jest dostepny skoro go nie maja. Dostalem odpowiedz, ze jest dostepny bo bedzie po nowym roku (co ciekawe umiescili go w kilu porownywarkach cen).

Dzisiaj z ciekawosci wlazlem i ten sam pocket dalej jest "dostepny". Tym razem cena promocyjna to 1500 z kawalkiem, a cena bez promocji 1700 z kawalkiem.

Moge ich juz skarzyc? :)

spokojnie mogłeś zarządać sprzedania ci w takiej cenie jak widniała w sklepie , tym bardziej, że informacja o dostępności towaru była i gwarantuj Ci że gdybys sie uparł to musieli by sprzedać za cene jaka była w sklepie w czasie zamawiania przez Ciebie i żadne tłumaczenie o braku w sklepie nic im by nie dało.

Sklep internetowy jest traktowany na takich samych zasadach jak normalny

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie mogłeś zarządać sprzedania ci w takiej cenie jak widniała w sklepie , tym bardziej, że informacja o dostępności towaru była i gwarantuj Ci że gdybys sie uparł to musieli by sprzedać za cene jaka była w sklepie w czasie zamawiania przez Ciebie i żadne tłumaczenie o braku w sklepie nic im by nie dało.

Sklep internetowy jest traktowany na takich samych zasadach jak normalny

Niezupelnie. Wiekszosc sklepow ma na dole malym druczkiem napisane, ze strona nie prezentuje oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Najwyższej jakości strony internetowe można zamówić w firmie Invini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezupelnie. Wiekszosc sklepow ma na dole malym druczkiem napisane, ze strona nie prezentuje oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

co jest niezgodne z prawem konsumenckim, jak karteczki w sklepach

po odejściu od kasy reklamacji nie uwzgledniamy
lub
Towar zakupiony nie podlega wymianie

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beerbant - nie no nie do końca. Może być sklep nie-sklep bez oferty.

sklep bez towaru czy towar bez sklepu ? :)

jeżeli jest wystawiony towar jest informacja o cenie mamy informacje o sposobach płatności to jest normalna działalność handlowa podlegająca takim samym przepisom jak każda inna

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak, skarżymy az.pl?

Przydałoby się. :)

Z jednej strony mam u nich prawie wszystkie swoje domeny, a z drugiej najbardziej ich nie lubię.

Kiedy przychodzi okres przedłużeń domen (bo była jakaś promocja i kupiłem na przykład 10) to moja skrzynka pocztowa, mailowa i odbiorcza (w telefonie) pęka w szwach. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności