Skocz do zawartości

Pracodawcy (chojni) i Warszawiacy-cwaniacy :|


Majkel

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzialem to na podstawie nie tego co moja mama mowi

OK, sorki że napisałem to w sposób bezpośredni do twoich bliskich, poniosło mnie :D

Choć oczywiście zdania nie zmieniam.

A mama miala jeden drastyczny przypadek gdzie uczen z pierwszej gimnazjum po dostaniu 1 przy calej klasie zwyzywal ja od kur**, ci** itp co zamiast wzbudzic oburzenie wzbudzilo aplauz calej grupy a gosc byl idolem.

Troche znajomości psychologi i więcej praktyki pedagogicznej i nauczyciel powinien zrozumieć bez problemu mechanizm takich zachowań i potrafić je skutecznie blokować, niestety nasza narodowa edukacja cierpi także pod względem edukacji nauczycieli :D

Chciałem tylko przypomnieć, że u nas klasy mają po 30 i więcej uczniów. W krajach UE po ~16. Czyli musisz cierpieć x2 na lekcjach za mniejsze pieniądze, niż w UE.

Pytanie czy jeśli praca nauczyciela jest dla kogoś cierpieniam to czy ten ktoś powinien ją wykonywać ?

Czy byłbyś dobrym pozycjonerem, pikarzem, cukiernikiem czy kim ta,m jeszcze gdyby twoja praca nie sprawiała ci satysfakcji ?

Błagam Was, darujcie mi... moja kobietka uczy w szkole

Masz racje, to nie to forum :D

Ale Szy jesteś szczęściarzem, nauczycieliki potrafią pie.... przez 45 min co 5 min stawiać pałe a okres mają tylko dwa razyw roku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Jedź, bo po co tu robic za psie pieniądze, jak gdzie indziej sprzedając hot-dogi zarobi się n*tyle.( Ale wielu się przekonało, że też nie jest łatwo, a może i trudniej) A jak tak Ci się powodzi to może się jeszcze zastanów, Kto będzie pracował na remerytów. (nic do nich nie mam, zasłużyli sobie na 10 x takie emeryturki co maja, przez lata użerania się z PRL)

Chinczycy :D

Check email deliverability tool Maildog

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności